Як лікувати гайморит у дитини

Як лікувати гайморит у дитиниГайморит супроводжується запаленням слизової оболонки в носі, відчуттям важкості, головними болями. Лікувати гайморит у дитини краще під наглядом лікаря, так як це захворювання здатне поширювати інфекцію.

Нежить - це не захворювання, а в першу чергу симптом, тому лікувати необхідно причину, а не соплі і виділення, так як вони є всього лише захисною реакцією на бактерії і вірус.

Запалення вірніше пазухи носа, виникає в результаті грипу, гострого нежитю та інших інфекційних захворювань.

Як лікувати гайморит у дитини медичними препаратами

При виявленні гаймориту у маленької дитини намагаються відразу призначити антибактеріальні препарати, щоб це захворювання не перейшло в хронічне. Маленьким дітям не призначають проколи і сильні антибіотики, як правило, отоларинголог призначає ліки широкого спектру дії.

{LikeAndRead}

Тижневий курс лікування може позбавити дитину від захворювання, а з симптомами можна боротися і іншими способами.

Якщо гайморит супроводжується високою температурою, кашлем, болем у горлі, то призначаються противірусні медикаменти.

Імуностимулятори і вітаміни так само допомагають активізувати організм, особливо вітаміни групи А, В, С, Е.

Для того щоб визначити, як лікувати гайморит у дитини, фахівці призначають діагностику за допомогою сучасних апаратів. Саме завдяки діагностиці і призначається медикаментозне лікування.

Крім ліків, ефективні фізіотерапевтичні процедури: ультразвукова терапія, УВЧ, інгаляції, антибактеріальні мазі.

Інші методи лікування гаймориту у дітей

Необхідно промивати носові ходи. Це треба робити, щоб позбутися від слизу, яка заважає дихати носі. Можна ходити на процедури до лікарні, де вводиться в ніздрі лікувальний розчин, а потім за допомогою відсмоктує апарату очищається від слизу. А можна дізнатися у лікуючого лікаря, як лікувати гайморит у дитини в домашніх умовах.

Удома можна самостійно зрошувати ніс дитині за допомогою настою морської солі або лікарських трав. Якщо самостійно важко вивести вміст носа, то можна використовувати медичні груші для відсмоктування.

Поряд з призначенням лікаря, можна використовувати народні способи лікування. Найефективніші - закопування в ніс соку цибулі, суміші гліцерину і муміє, прополісу, прогрівання і т.д.

За здоров'ям дитини треба стежити і знати, як лікувати гайморит у дитини, щоб це захворювання не викликало негативні наслідки.

{/LikeAndRead}