Як лікувати гайморит антибіотиками

Як лікувати гайморит антибіотикамиГнійний гайморит відноситься до групи гострих вірусних респіраторних захворювань. Часто єдиний метод лікування - хірургічне втручання. Однак гайморит можна перемогти за допомогою медикаментів та комплексного лікування народними засобами. Тільки лікар дасть повну консультацію, як лікувати гайморит антибіотиками і призначить необхідні препарати.

Призначення ліків

Не варто займатися самолікуванням, не отримавши консультацію отоларинголога. Лікар призначить необхідні процедури і ліки. Медичні препарати та методики їх застосувань докладним чином описані в інструкції, але іноді лікуючий спеціаліст змінює дозування.

Лікування гнійного гаймориту засноване на місцевих процедурах, до складу деяких входять антибіотики. Не варто нехтувати спреями, краплями в ніс, ингаляторами. Навіть ці препарати треба застосовувати суворо за приписом лікаря, точно так само як лікувати гайморит антибіотиками.

{LikeAndRead}

Крім медикаментозного лікування, отоларингологи в обов'язковому порядку призначить прогрівання пазух і носа УФО і УВЧ. В якості профілактики, при лікуванні гаймориту слід підтримувати імунітет. Для цього не тільки слід контролювати харчування, а й виключити куріння, вживання алкогольних напоїв, недосипання, стомлення і переохолодження.

Як лікувати гайморит антибіотиками

Для ефективного лікування гнійного гаймориту потрібне введення антибіотиків в гайморові порожнини носа. Як правило, використовуються «Макропен», «Амоксил», «Ціфалексін» та інші ліки.

Антибіотики у вигляді таблеток вживаються перорально, тобто через рот, запиваючи водою. Для лікування цієї хвороби найчастіше використовується декілька видів препаратів. Завдяки такому лікуванню, за короткий час досягається позитивний результат, і стан пацієнта полегшується.

Антибактеріальні препарати

Як лікувати гайморит антибіотиками, які пити препарати? Дати відповідь на це питання може тільки лікар.

Найчастіше застосовуються такі ліки: «Ампіцилін», «Цефазолін», «Пеніцилін», «Спорідекс», «Аугментин» та інші. Існують більш сильні препарати - «Макропен», «Азитроміцин», «Зітролід». Але їх призначають рідко, так як вони викликають нудоту, розлад стільця, дисбактеріоз, алергічні реакції (набряк Квінке, анафілактичний шок, кропив'янка), носові кровотечі.

{/LikeAndRead}