Як позбутися від гаймориту

Як позбутися від гайморитуГайморит найчастіше виникає в результаті грипу, звичайної застуди та інших захворювань. У гайморові пазухи потрапляють віруси і бактерії, які розмножуються і викликають запалення.

Гострий гайморит супроводжується тяжкістю в переніссі, верхньої щелепи, набряком обличчя, головними болями. Температура підвищується незначно, і іноді болять зуби.

Іноді гайморит з'являється як наслідок кору, дифтерії та скарлатини. Це важке і неприємне захворювання, яке часто набуває хронічного характеру, щоб такого не сталося, треба використовувати всі методи як позбутися гаймориту.

Що може знадобитися?

  • продукти, що містять вітамін С, залізо;
  • прогрівання, синя лампа;
  • назальні судинозвужувальні краплі;
  • медикаменти, що знижують набряк;
  • сік алое, цибулина гладіолуса, трава чистотілу;
  • масло шипшини, обліпихи;
  • спринцівка;
  • мед, водно-сольовий розчин.

Гайморит, як і будь-яку іншу хворобу, краще заздалегідь запобігти, ніж потім довго і наполегливо лікувати. Якщо людина схильна до простудних захворювань, йому добре б підвищити імунітет. У цьому допоможуть продукти, які містять вітамін С і велику кількість заліза. Наприклад: зелені яблука, лимони, апельсини, грейпфрут, виноград, болгарський перець, картоплю, гречка і т.д. - Всі ці продукти багаті елементами, необхідними для підвищення імунітету.

{LikeAndRead}

Як позбутися від гаймориту назавжди

Необхідно регулярно приймати відвари і препарати з вмістом заліза. Відвар щойно з'явилися листя волоського горіха прекрасно діє на організм людини. Пити відвар треба кожен день по склянці, рівномірно розподіляючи його.

Якщо все-таки гайморит почався, то позбутися від нього треба на ранній стадії. Іноді вистачає протизапальних засобів, судинозвужувальних препаратів, прогрівання і препаратів, що знімають набряк. Важливо пам'ятати, що найвірніший шлях як позбутися гаймориту - загартовування організму і підвищення імунітету, а вже потім прийом медикаментів за призначенням лікаря.

Існують ефективні та перевірені методи народної медицини. Користуючись ними, можна уникнути проколу носових пазух. Добре допомагає промивання носа розчином води і солі за допомогою спринцівки.

Назавжди виліковує гайморит сік цибулини гладіолуса, розведений з водою 1 до 2. Закапування носа маслом шипшини або обліпихи теж ефективно при гаймориті.

Існує ще багато коштів нетрадиційної медицини, як позбутися гаймориту, всі вони допомагають вилікуватися від цієї недуги, а деякі навіть назавжди.

{/LikeAndRead}