Як позбутися від гаймориту назавжди

Як позбутися від гаймориту назавждиГайморит, найнеприємніше і схильне до хронізації захворювання, яке супроводжується відчуттям важкості, головними болями. Для того щоб виключити поширення інфекції, в першу чергу треба звернутися до фахівця за консультацією, як позбутися гаймориту назавжди і виконувати всі його призначення.

Основні методи лікування

Основним методом лікування вважається прийом антибактеріальних препаратів. І якщо донедавна ефективним лікуванням гаймориту вважалося промивання і прокол, то зараз перевага віддається антибіотиків. При важкій формі гаймориту для швидкості вилікування отоларинголог призначає медикаменти широкого спектру дії. Вже через тиждень стандартного курсу лікування зникнуть неприємні відчуття, а з симптомами цього захворювання можна боротися іншими способами.

{LikeAndRead}

  • Якщо гайморит супроводжується високою температурою, запаленням горла, кашлем, то призначаються противірусні препарати. Сильнодіючі сучасні препарати можна пити не більше 10 днів, залежно від ступеня тяжкості хвороби.
  • Вітаміни та імуностимулятори допоможуть вирішити питання, як позбутися гаймориту назавжди. Вітаміни групи А, В, С, Е активізують захисні сили організму.
  • Виражене дію нададуть фізіотерапевтичні процедури, це УВЧ, терапія ультразвуком з антибактеріальними мазями, інгаляції з антисептиками.
  • Носові ходи необхідно промивати від гною. Це можна робити в поліклініці, де в ніздрі вводиться дезінфікуючий лікувальний розчин і очищають пазухи від слизу, застосовуючи відсисаючий апарат.

Як позбутися від гаймориту назавжди, включаючи всі методи лікування

Безсумнівно, треба виконувати всі призначення лікаря, відвідувати процедури. Але для ефективності слід застосовувати додаткове лікування відомими способами. Промивання носа можна робити самостійно, додавши у воду 3 краплі йоду і трохи солі.

Як позбутися від гаймориту назавжди за допомогою народних методів? Наприклад, закапування носа соком цибулини гладіолуса, розведеного водою?, Суміші гліцерину і муміє, прогрівання пазух носа синьою лампою (якщо немає гною). Добре допомагає компрес з прополісом.

Позбутися цієї хвороби допоможе посилене харчування, спрямоване на підвищення імунітету і загартовування, але не варто переохолоджуватися.

{/LikeAndRead}