Як вилікувати гайморит без проколу

Як вилікувати гайморит без проколуЗапалення пазух носа часто виникає при застуді, але викривлення носової перегородки сприяють хронізації процесу і з цією проблемою краще звернутися до хірурга. Дуже часто при хворобі зубів, носінні брекетів стоматолог вирішує проблему, як вилікувати гайморит без проколу з найбільшим ефектом.

Ознаки гаймориту

З'являється головний біль, відчуття «закладеності» і утруднення дихання. Виділення серозно-гнійні (зелені, часто з червоними прожилками). Необхідно вирішувати, як вилікувати гайморит без проколу після рентгенівського знімка, обов'язково відрізнивши гайморит від тимчасового потовщення слизової оболонки, менінгіту.

Як вилікувати гайморит без проколу

Прийом антибіотиків в домашніх умовах краще почати з таблеток: бісептол, Супракс, АУГМЕНТИН, флемоксин солютаб. Якщо ефекту немає, і 3 дні є температура, то перейдіть на макропен. В іншому випадку цефазолін, цефтріаксон, але в стаціонарі.

{LikeAndRead}

Тривалість прийому не менше 7-10 днів і не більше 14 днів. Перестраховувати прийомом Линекса або Нормофлоріном, щоб уникнути розладів кишечника.

Набряк слизових зніме супрастин або тавегіл. Зрошення носа можна провести Біопароксом, каметон, Інгаліпту, СИНУФОРТЕ, закапвать піносол, санорін. Можна використовувати сік алое або каланхое, у тому числі з соком цибулі.

АЦЦ-лонг видалить в'язке виділення з носа, особливо при хронічному гаймориті.

Як вилікувати гайморит без проколу вам допоможе зрозуміти методика самостійного дренажу придаткових пазух. Закопується в ніс нафтизин, а через 10 хвилин видувається («сякання») вміст носа з кожної ніздрі по черзі, але з закритим ротом і з нахилом голови в протилежну сторону (створюється негативний тиск). Можна застосувати електровідсмоктувач, особливо у дітей.

Необхідні так само промивання носа антисептиками: розчином соди, хлорофіліпту, Елекасол, зеленим чаєм (настояти 15 хвилин), настоєм звіробою або ромашки, календули або чорної смородини, відваром дуба або настоєм череди.

Для промивань використовується груша з наконечником або вдих носом. Робіть прогрівання носа мішечками з сіллю, використовуйте фізіотерапію.

До речі, остеопат може допомогти, в тому числі і дітям, за допомогою методів краніальної остеопатії, які описані в книзі «Краниальная остеопатія» Єгорова І.А. Ще один секрет успіху лікування - його своєчасність, адже чим запущеними хвороба, тим довший одужання.

{/LikeAndRead}