Що робити, якщо ерозія шийки матки кровит

Що робити, якщо ерозія шийки матки кровитЕрозія шийки матки вважається дуже небезпечною патологією у жінок, яка згодом може призвести до різних захворювань і навіть до безпліддя.

Першою причиною виникнення даного захворювання вважається те, що ерозія шийки матки кровит. Зрозуміле, що наявність кров'яних виділень може стати причиною і інших захворювань і пошкоджень, тому необхідно відразу ж звернутися за допомогою до лікаря.

Медикаментозне лікування якщо ерозія шийки матки кровит

Коли ерозія шийки матки кровит, необхідно терміново приступити до її лікування. Якщо говорити про медикаментозне лікування, то в даному випадку застосовують протизапальні засоби, а також медикаменти, які здатні усунути причину, по якій виникло дане захворювання, а також відновлюють її пошкоджені тканини. Також виникнення даної патології може бути через наявність інфекційних захворювань піхви, тоді необхідно в першу чергу усунути дані захворювання.

{LikeAndRead}

Народні способи усунення даної патології

Крім медикаментозного лікування, широко застосовуються і народні засоби. Найвідоміші і ефективні їх них:

  • Необхідно взяти мед і покласти чайну ложку на марлю, покладену в кілька шарів. Потім обмотати ниткою марлю, щоб у результаті отримати тампон і вставити його в піхву, залишити тампон на ніч. Вранці видалити тампон, на ньому можуть бути кров'яні виділення, у разі якщо ж дана патологія буде усуватися, то таких виділень буде все менше і потім вони взагалі зникнуть.
  • Необхідно взяти велику гарбуз і вирізати всю м'якоть. Цю м'якоть скласти в марлю і потім ввести вийшов тампон в піхву і тримати його там ніч. Здійснювати такі процедури потрібно 4 ночі поспіль.
  • Якщо ерозія шийки матки кровит, то допоможуть в цьому зимолюбки, які необхідно дрібно порізати грам 50 і додати горілки приблизно пів літра. Настоювати протягом тижня, а потім по столовій ложці приймати перед кожним прийомом їжі.
  • Ще чудовий засіб від ерозії - тампони з лляної олії. Необхідно скласти марлю в три шари і вмочити її в лляній олії, обмотати марлю ниткою так, щоб вийшов тампон, і потім ввести його і залишити на ніч.
  • Шипшина теж прекрасно справляється з ерозією. Необхідно його дрібно нарізати і змішати в однакових частинах з борошном, додати сюди рослинне масло і наполягати на водяній бані пару годин. Вмочати в даному складі тампони і вводити в піхву на ніч.

Який би спосіб ви не вибрали, необхідно перед здійсненням лікування порадитися з фахівцем.

{/LikeAndRead}