Видалення ерозії шийки матки

Видалення ерозії шийки маткиІснує безліч захворювань, які засновані на дефекті слизової оболонки. За статистикою ерозія може спостерігатися у кожної другої жінки, яка знаходиться в дітородному віці. До основних причин виникнення ерозії відносяться грубі або дуже часті статеві контакти та інфекційні захворювання. Важливо швидко визначити захворювання і провести видалення ерозії шийки матки. Існує безліч способів, які використовують гінекологи для вирішення такої проблеми.

Видалення ерозії шийки матки

  • Коагуляція - це процедура, при якій проводять обробку ділянки шийки матки якісними медичними препаратами. Однак не доцільно використовувати такий метод при ерозіях, що займають велику площу ураження.
  • Радіохвильове видалення ерозії шийки матки засноване на радіохвилях. В даний час цей метод отримав масове застосування, так як відсутні побічні ефекти, наприклад, біль, виділення або неприємний запах.
  • Кріодеструкція являє собою медичну процедуру, при якій ділянки, уражені захворюванням, заморожують азотом.
  • Лазерокоагуляция - це процедура, при якій використовується лазерний промінь. Даний вид видалення ерозії також дуже поширений.
  • Діатермокоагуляція і діатермоконізація припускають використання електричного струму, в результаті якого утворюється опік. Цей спосіб має свої недоліки. Головний з них полягає в можливості розвитку деформації матки, що в майбутньому може вплинути на виношування дитини.

У кожного методу є свої протипоказання, саме тому необхідно проконсультуватися з гінекологом, який допоможе підібрати підходящий варіант. Але щоб не проводити видалення ерозії шийки матки, можна попередити її появу. Для цього важливо дотримуватися простих правил профілактики.

{LikeAndRead}

Профілактичні заходи

У багатьох країнах для профілактики ерозії матки використовують спеціальний тест. На прийомі гінеколог бере мазок із стінок шийки матки у пацієнток, які досягли тридцятирічного віку. Далі цей мазок поміщається в спеціальний розчин і ретельно досліджується під мікроскопом.

Якщо в результаті такого дослідження виявилися клітини, схожі на ракові, жінка направляється на додаткові дослідження. Рекомендується такий аналіз здавати раз на два-три роки. Таким чином, профілактика захворювання дозволяє запобігти видалення ерозії шийки матки і зберегти здоров'я жінки.

{/LikeAndRead}