Припікання ерозії шийки матки лазером

Припікання ерозії шийки матки лазеромСучасним і ефективним методом немедикаментозного лікування ерозії шийки матки є лазерне припікання. Суть цього методу - це вплив лазерним променем з певною довжиною хвилі на уражені ділянки шийки матки.

Гідність цього лікування в тому, що вплив відбувається тільки на певні ділянки слизової оболонки, а не на весь орган. Цей метод має ряд переваг у порівнянні з іншими медикаментозними та немедикаментозними способами лікування ерозії.

Припікання ерозії шийки матки лазером: гідності

  • це безконтактне лікування, яке дозволяє виключити зараження і пошкодження шийки через медичні інструменти;
  • відновлення слизистої відбувається швидше;
  • щадний метод лікування;
  • процедура лікування безболісна;
  • здійснюється візуальний контроль за допомогою кольпоскопа;
  • підходить для не народжували жінок.

Як відбувається припікання ерозії шийки матки лазером?

Процедура лікування проводиться відразу після менструації. Лазерний промінь певної хвилі досягає ерозивний ділянку і відбувається випаровування пошкоджених клітин. Здорові клітини залишаються неушкодженими. Процедура ця не викликає болю. Лише в деяких випадках пацієнтки можуть відзначати болю внизу живота. Через деякий час (приблизно 3-4 тижні) відбувається повна епітелізація слизової оболонки шийки матки.

{LikeAndRead}

Припікання ерозії шийки матки лазером: наслідки

У перші дні можуть спостерігатися водянисті виділення, іноді з домішкою крові. Це не повинно лякати, тому що такі наслідки вважаються нормою. Щоб уникнути ризику інфекційних захворювань, гінеколог може прописати свічки. На період відновлення епітелію шийки матки жінка повинна утриматися від статевого акту. Якщо пацієнтка планує вагітність, то краще це зробити не раніше, ніж через 3 місяці після припікання.

Припікання ерозії шийки матки лазером не рекомендується лише тоді, коли вогнище ураження має великі розміри. Через місяць-півтора пацієнтка повинна прийти на контрольний огляд, щоб переконатися в позитивному результаті лазерної терапії. За цей період епітелій шийки матки повинен повністю відновитися. При огляді слизова рожева, здорова.

Кожна жінка бажає швидко позбутися захворювання і уникнути ускладнень. Припікання ерозії шийки матки лазером є одним з кращих і безпечних методів.

{/LikeAndRead}