Після припікання ерозії йде кров

Після припікання ерозії йде кровПрипікання ерозії шийки матки здійснюється різними способами. Найпоширенішим методом є електрокоагуляція, принцип дії якого полягає у здійсненні припікання за допомогою струму. Ділянка ерозії за допомогою спеціального електрода піддається опіку, який потім затягується і утворює рубець, який і є основною причиною протипоказання такого способу лікування родили жінкам.

Через кілька днів у багатьох жінок після припікання ерозії йде кров. Спочатку з'являються незначні кров'янисті виділення, а через тиждень вони посилюються.

Основні причини, з яких після припікання ерозії йде кров

  • після процедури лізірованіе струпа;
  • менструація;
  • пошкодження струпа.

Що являє собою лізірованіе струпа

Після здійснення процедури припікання на слизовій оболонці шийки матки утворюється плівка, яка оберігає пошкоджену ділянку від різних пошкоджень. Вона служить бар'єром для різних інфекцій, а також сприяє більш швидкому загоєнню. Через якийсь час згустки крові починають руйнуватися і, як правило, спостерігається кровотеча. Також струп може пошкодитися під час статевого акту або при піднятті важкого вантажу. Тому лікарі забороняють пацієнткам протягом 2-х місяців мати інтимну близькість, щоб за цей час відбулося повне оновлення тканини.

{LikeAndRead}

Які заходи потрібно приймати, якщо після припікання ерозії йде кров, чи варто звертатися за допомогою до фахівця?

Якщо кровотеча виникло внаслідок початку ранньої менструації, то тоді краще проконсультуватися з фахівцем. Однак необхідно врахувати, що перша менструація після припікання зазвичай проходить рясніше, ніж раніше. Але якщо припікання ерозії здійснювалося відразу ж після критичних днів, то рясних кров'яних виділень бути не повинно.

Якщо ж після припікання ерозії йде кров через пошкодження струпа, то в такому випадку жінкам призначають різні кровоспинні препарати і настої трав. Буває, що такі кров'янисті виділення не рясні і йдуть зазвичай як в перший день місячних, однак мають червоний колір.

Головне, що потрібно пам'ятати, що незалежно від того, якого роду почалася кровотеча, необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівця, який сам визначить ступінь небезпеки і призначить потрібне лікування.

{/LikeAndRead}