Лікування ерозії шийки матки Сургитрон

Лікування ерозії шийки матки СургитронЖінки, прийшовши на огляд до гінеколога і почувши вердикт лікаря «ерозія шийки матки», готуються до тривалого і неприємного процесу одужання. Оскільки це захворювання зустрічається досить часто, виникла необхідність у розробці нових, більш ефективних і менш болючих способів терапії. Серед них багато гінекологічні клініки вибирають лікування ерозії шийки матки Сургитрон.

Ерозія шийки матки: поняття і причини виникнення

Дане захворювання являє собою патологічний процес, що призводить до пошкодження епітелію шийки матки. Вона може бути виявлена в результаті появи симптомів, серед яких найбільш частими є больові відчуття, порушення менструального циклу, запалення, що супроводжується виділеннями з піхви. У деяких випадках вона протікає безсимптомно і її виявлення можливе лише при гінекологічному огляді. Причини появи даного захворювання різноманітні: запальні процеси, статеві інфекції, безладні сексуальні зв'язки, порушення гігієни, травми при пологах або аборті та інші.

{LikeAndRead}

Лікування ерозії шийки матки Сургитрон

Сургитрон - це спеціальний апарат, терапевтичний вплив якого забезпечується за допомогою впливу радіохвиль. Тканини, які зазнали ерозійним процесам, випарюються, не залишаючи рубців або опіків. У зв'язку з цим, вищезгадана процедура може бути рекомендована родили пацієнткам, оскільки лікування ерозії шийки матки Сургитрон знижує ймовірність виникнення ускладнень під час пологів.

Сама процедура триває близько однієї хвилини і не вимагає застосування наркозу, оскільки висока частота коливання радіохвиль забезпечує її безболісність. Протягом декількох днів можливі незначні виділення і тягне неприємний біль внизу живота, однак вони не вимагають терапевтичного втручання. Наступні два тижні слід утриматися від купання у водоймах, прийому ванни і статевої активності, також не можна піднімати тяжкості.

Лікування ерозії шийки матки Сургитрон передбачає ретельне обстеження пацієнтки, що включає ряд аналізів і досліджень. Перш ніж проводити процедуру, лікарю необхідно переконатися у відсутності будь-яких запальних процесів. Наявність психічних захворювань, цукрового діабету, а також знижений рівень згортання крові є протипоказаннями для радіохвильового способу лікування.

{/LikeAndRead}