Ефективний засіб від бронхіту

Ефективний засіб від бронхітуБронхіт може бути гострим, коли його могло викликати велику кількість бактерій або вірусів, і хронічним, який проявляється кілька разів на рік. Хронічний процес теж провокують мікроби, але виникає він під дією різних шкідливих впливів (куріння, хімічних речовин, азбестового або іншої шкідливої пилу).

Перша допомога при бронхіті

Вона складається з призначення декількох препаратів, у тому числі і жарознижуючих, а також дотримання достатнього (35 мл / кг ваги у дорослого при нормальній температурі тіла) питного режиму, зниження рухової активності і фізіотерапевтичних процедур.

Найефективніший засіб від бронхіту в його початковий період, коли ви помічаєте, що відчуваєте слабкість, і тільки-тільки з'являється сухий кашель - це інгаляції та застосування растирок.

{LikeAndRead}

Інгаляції можуть бути з різними речовинами. Якщо у вашій родині хтось часто хворіє бронхітом, найкраще купити інгалятор для домашнього використання, наприклад, компресорний інгалятор. У його чашку ви можете капати наступні ліки:

  • для дітей до року: фізіологічний розчин NaCl, інші речовини можна використовувати тільки за призначенням лікаря;
  • для дітей від року можна додавати в чашку інгалятора пару мілілітрів мінеральної води Боржомі, що має лужний рН, але ці інгаляції потрібно чергувати з інгаляціями фізіологічним розчином;
  • для дітей старше 3 років і дорослих в домашніх умовах можна робити інгаляції з фізіологічним розчином, содою 1% (ту, яка продається в аптеці, розводять в 4 рази фізіологічним розчином).

При вираженому обструктивному компоненті бронхіту і при астматичному бронхіті, коли хрипи чути на відстані, ефективний засіб від бронхіту - інгаляції з беродуалом (є розчин для інгаляцій в краплях). На випадок утрудненого дихання - впорскування Беродуалу або сальбутамолу в інгалятори (продається в аптеці), але не більше 4 разів на добу, а то можна викликати зворотний бажаному ефект.

Якщо інгалятор ви поки не купили, спробуйте подихати над парою з додаванням, наприклад, завареній трави ромашки, картопляного відвару (для дітей не потрібно сильно нагрівати воду) хвилин 10. Це теж досить ефективний засіб від бронхіту.

Растіркі застосовуються при нормальній температурі тіла і відсутності алергії на їх компоненти. Можливо це тільки дітям після 3-х років, протягом не більше 5 днів по 2-3 рази на день. У перший раз ними потрібно мазати зовсім небагато, особливо якщо у того, кого ви лікуєте, хоч раз була алергія на що-небудь.

Ефективний засіб від бронхіту в комплексному його лікуванні

Лікування бронхіту включає:

  1. Антибіотики, якщо бронхіт був викликаний бактерією. Якщо причиною бронхіту став вірус, такі препарати призначати безглуздо і навіть шкідливо.
  2. Антигістамінні засоби (проти алергії): майже всі бронхіти мають алергічний компонент. Тому прийом Еріус, Лоратадину або Фрібріс - цілком виправдане.
  3. Застосування відхаркувальних препаратів. Коли починає відходити волога мокрота, це означає, що бронхи очищаються. Їм у цьому можуть допомогти: Лазолван (Амброксол) або Флуімуціл, Флюдітек-сироп для дітей. Але ці ліки повинен призначати тільки лікар.
  4. Препарати, що розширюють бронхи: Беродуал або Сальбутамол в інгалятори, враховуючи вікову дозування.

{/LikeAndRead}