Що пити при бронхіті

Що пити при бронхітіЗапальне ураження бронхів, відоме як бронхіт, може проходити як у гострій, так і в хронічній формі. Розрізняючи за етіології і частково симптоматиці, кожна з різновидів бронхіту вимагає застосування особливої методики лікування, у зв'язку з чим не існує однозначної відповіді на питання: що пити при бронхіті?. Терапевтичний курс призначається виходячи з механізмів розвитку запалення і вираженої симптоматики.

Що пити при бронхіті від запалення?

Протизапальна терапія спрямовується на сукупність процесів, що відбуваються при становленні запалення, і повинна бути проведена до настання незворотних дихальних порушень. Основними препаратами, використовуваними при бронхіті, є нестероїдні засоби, які характеризуються не найвищою ефективністю і різноманітністю алергічних реакцій.

{LikeAndRead}

Останнім часом найбільше визнання отримало засіб, створений на основі діазоспіродеканона і відмінне фармакологічними властивостями від більшості відомих протизапальних складів. Фенспирида Гідрохлорид або Ереспал активно впливає на патохимическую фазу запалення і відчутно уповільнює його розвиток.

Що пити при бронхіті від кашлю?

Протикашльові медикаментозні засоби відносяться до ліків симптоматичного дії і призначаються згідно характером і течією кашлю. При сухій різновиди кашлю рекомендується вживання ненаркотичних препаратів периферичної дії, що діють на слизову як анестетик і зменшують рефлекторну стимуляцію кашльового рефлексу. Добру результативність показують кошти огортаючого характеру, що формують на слизовій захисний шар.

Наявність мокротиння диктує необхідність застосування медикаментів муколітичного ряду, що знижують в'язкість бронхіального секрету і стимулюючих кашльовий рефлекс.

Виділяють відхаркувальні засоби рефлекторної дії, до яких відноситься більшість рослинних екстрактів, і препарати прямої спрямованості, вироблені на основі ефірних масел і ферментів, що розщеплюють пептидні зв'язку.

Навіть при легких формах запалення, рішення, що пити при бронхіті, має прийматися грамотними фахівцями, оскільки самолікування може не тільки сприяти розвитку ускладнень, але і послужити причиною переходу захворювання з гострої форми в хронічну.

{/LikeAndRead}