Хронічний бронхіт з астматичним компонентом

Хронічний бронхіт з астматичним компонентомБронхіт - це запальне захворювання бронхів, що супроводжується кашлем і утрудненим диханням. Часто бронхіт перетікає в хронічну форму, що може призвести до розвитку астми. Хронічний бронхіт з астматичним компонентом - це досить поширене зараз захворювання, часто зустрічається і у дітей.

Як виявляється хронічний бронхіт з астматичним компонентом?

Хвороба протікає у формі ремісій і загострень. Загострення може бути викликане переохолодженням, фізичними навантаженнями або вірусними захворюваннями. Часто загострення мають алергічну природу. Іноді вони проходять без температури і явищ інтоксикації. Найчастіше астматичний бронхіт проявляється затятим кашлем, що посилюється вночі, утрудненим диханням, часто зі свистячим видихом і задишкою.

{LikeAndRead}

Через погане збагачення крові киснем можуть з'явитися захворювання інших органів, часто у людини, що страждає хронічним бронхітом, спостерігаються хвороби серця.

Як лікувати хронічний бронхіт з астматичним компонентом?

  • Найчастіше лікування - симптоматичне. Призначають відхаркувальні препарати, у важких випадках антибіотики.
  • Корисні фізіотерапевтичні процедури, прогрівання, масаж і лікувальна дихальна гімнастика. Дуже добре полегшує дихання лісове повітря, тому хворим корисно перебування в санаторіях.
  • Багато існує і народних методів, які допомагають вилікувати хронічний бронхіт з астматичним компонентом. Багато хто з них, наприклад, відвари трав і інгаляції, визнаються і офіційною медициною. Найчастіше для лікування астматичного бронхіту застосовуються лікарські збори трав. Хорошим відхаркувальну ефектом володіють аніс, кріп, чебрець, солодка, мати-й-мачуха і материнка.
  • Допомагає і питво соків. Відмінно очищає бронхи від мокротиння сік чорної редьки або цибулі з цукром, а якщо немає алергії на мед, то краще з медом.
  • Від запущеного хронічного бронхіту з важко відходить мокротою може допомогти такий засіб: змішати однакову кількість меду, горілки, соку редьки, журавлини, буряка, моркви і додати трохи соку алое. Суміш добре перемішати і нагріти майже до кипіння. Ліки зберігати в холодильнику і приймати теплим за 15 хвилин до кожного прийому їжі по 30 грам.
  • Добре допомагає відвар родзинок з цибулею або тертий хрін з лимонним соком.
  • Корисно робити гарячі гірчичні ванни для рук і ніг, інгаляції з евкаліптом або ромашкою, банки і аплікації з глини.

Хронічний бронхіт з астматичним компонентом легше попередити, ніж лікувати. Зміцнюйте імунітет, проводите гартують процедури і дихальну гімнастику. Уникайте важких фізичних навантажень, пилу, куріння і алергенів.

{/LikeAndRead}