Чи можна гуляти при бронхіті

Чи можна гуляти при бронхітіБронхіт - часто зустрічається захворювання респіраторного тракту різної етіології. Залежно від форми перебігу, виділяють гострий бронхіт, що виникає внаслідок бактеріального або вірусного зараження, і хронічний, що розвивається як результат тривалого вплив різних неінфекційних факторів.

У переважної частини випадків, як гострий, так і хронічний бронхіт не супроводжується підвищенням температури, у зв'язку з чим пацієнти не вважають за необхідне дотримуватися постільного або домашній режим, не цікавлячись у фахівців, чи можна гуляти при бронхіті в принципі.

Прогулянки при гострому бронхіті

Одним з основних питань допустимості прогулянок при гострій формі захворювання варто епідеміологічна небезпека пацієнта для оточуючих. При гарантованому відсутності контактів з іншими людьми і явно вираженому процесі одужання вихід на вулицю цілком можливий.

{LikeAndRead}

Не менш значимим фактором, більше належать до дітям, вважається спосіб гуляння. Якщо неспішні прогулянки по парку або в колясці цілком дозволені, то активне проведення часу, що супроводжується значними фізичними навантаженнями, може спровокувати погіршення стан або рецидив.

Незалежно від віку пацієнта, питання: чи можна гуляти при бронхіті, вирішується індивідуально і безпосередньо пов'язаний із загальним станом хворого.

Чи можна гуляти при бронхіті в хронічній формі?

Хронічної вважається форма бронхіту, відзначають не менше 2 років протягом 3 місяців у кожному році. Поступово напади захворювання приймають згладжений характер, тому доцільність прогулянок безпосередньо залежить від зіставлення параметрів повітря в домашніх умовах і на вулиці. Для бронхіту, як для захворювання респіраторного тракту, підвищене значення мають параметри вологості повітря і його температури.

Надлишкова сухість сприяє тривалому течією нападу, тоді як вдихання прохолодного вологого повітря стимулює кровопостачання бронхіальної слизової і збільшує шанси на природне відхаркування.

Найчастіше батьки, перед якими постає дилема: чи можна гуляти при бронхіті, навіть не розглядають варіант виходу на вулицю при мінімальному почастішанні кашлю, тоді як прогулянки цілком можна вважати одним із значущих компонентів для швидкого одужання.

{/LikeAndRead}