Лікування кашлю при бронхіті

Лікування кашлю при бронхітіГоловним і найбільш болісним ознакою бронхіту є сильний кашель, який не дозволяє спати, не дає правильно і глибоко дихати, викликає задишку, утворює слизові і гнійні виділення. Яке ж лікування кашлю при бронхіті?

Існує безліч способів боротьби з кашлем при бронхіті і всі вони досить дієві. Але потрібно пам'ятати головне, що лікування кашлю при бронхіті має бути спрямоване на виведення мокротиння з бронхів, а також на їх очищення. Головними методами боротьби з кашлем є наступні способи.

Антибактеріальні та противірусні засоби

Без знищення бактеріальної інфекції вилікувати кашель при бронхіті практично неможливо, тому слід приймати антибіотики, але тільки за призначенням лікаря і, якщо бронхіт має бактеріальний характер. Якщо кашель при бронхіті має вірусний характер - антибактеріальні засоби не допоможуть, а лише послаблять імунітет хворого. У цьому випадку слід приймати противірусні препарати.

{LikeAndRead}

Відхаркувальні препарати

Зараз можна купити в аптеці безліч засобів з відхаркувальну дію. Це можуть бути таблетки, суспензії, різні сиропи. Також в домашніх умовах можна приготувати відвари з трав (мати-й-мачуха, ромашка, чебрець, звіробій, полин гіркий) з таким же ефектом. Також допоможуть сік з цибулі та часнику з медом, суміш соку редьки і меду, сік моркви або капусти.

Лікування кашлю при бронхіті інгаляціями

При сильному кашлі дуже ефективні інгаляції з мінеральною водою, содою, розчином Рінгера, на базі різних лікувальних трав. За допомогою інгаляцій поліпшується відходження мокроти і зменшується запальний процес.

Компреси

Дуже допомагають від кашлю при бронхіті компреси з теплого картоплі, гірчиці, теплого чорного хліба. Такі компреси краще робити на ніч. Вони дозволять спокійно спати вночі і будуть результативні на ранок.

Також потрібно не забувати про те, що слід уникати контакту з пахучими і дратівливими засобами, пити багато рідини (чай з малиною і медом, молоко з медом, відвари трав), провітрювати приміщення, слідувати щадить дієті, робити гарячі ванни для ніг. При високій температурі (38 - 40 градусів) слід приймати жарознижуючі засоби.

Дотримуючись всі рекомендації лікаря, а також дотримуючись основних методів боротьби із захворюванням, лікування кашлю при бронхіті стане швидким і ефективним!

{/LikeAndRead}