Лікування бронхіту Борсучим жиром

Лікування бронхіту Борсучим жиромБорсуковий жир - лікарський жир, який застосовували наші предки ще з давніх часів. Ним користуються тому, що борсуковий жир легко і весь засвоюється нашим організмом, поповнює кров вітамінами і важливими для життя елементів. Лікування бронхіту Борсучим жиром покращує процес обміну білка, поліпшується імунітет всього організму.

Лікування бронхіту Борсучим жиром застосовують для розтирання і всередину. Борсуковий жир продається в аптеках і його можна зробити самим.

Борсуковий жир містить в собі протипоказання до застосування:

  • захворювання гепатит, цироз печінки, дискінезія жовчовивідних шляхів, холецистит і панкреатит;
  • непереносимість;
  • не можна приймати малюкам, які не досягли трирічного віку.

Борсуковий жир вміщує в себе і побічні дії. Може з'являтися нудота, блювота і пронос. Викликає та алергічні реакції у вигляді свербежу і висипу на шкірі. Рідко може викликати набряк Квінке з кропив'янкою.

{LikeAndRead}

Засоби, приготовані на основі борсукового жиру

  • Приготуйте водяну баню і в маленьку каструльку додайте 4 ст. лож. жиру і 100 гр. масла вершкового. Все це добре розтопіть. Потім додаємо плитку шоколаду, тільки гіркого і 3 ст. лож. какао. Це засіб ви можете використовувати як масло, намастивши його на хліб. Рекомендується вживати 3 рази на продовження доби.
  • Візьміть 3 ст. лож. борсукового жиру і 2 ч. лож. липового меду. Все це перемішайте. Вживайте 3 рази протягом дня по 2 ч. лож.
  • На водяній бані розтопіть склянку борсукового жиру і налийте 2 ст. лож соку алое. Вживайте цей засіб перед сном по 2 ч. лож. Обов'язково необхідно запивати гарячим молоком.
  • Додайте в борсуковий жир настій шипшини або квітів звіробою звичайного.

Лікування бронхіту Борсучим жиром

Борсуковий жир можна купити в аптеці. Він продається в рідкому вигляді і в капсулах. У капсулах його застосовують з 12 років. Обов'язково під час лікування бронхіту Борсучим жиром запивайте його молоком або чаєм і за півгодини до прийому їжі. Лікування необхідно проводити протягом двох тижнів.

У рідкому вигляді дітям, які не досягли десятирічного віку, дають по неповної чайної ложки, а старше - по повній маленької ложечці протягом доби 3 рази.

Якщо бронхіт перейшов у хронічну форму, то 2 тижні ви вживаєте 3 рази на продовження діб, а протягом місяця вживайте вранці і ввечері. Маленьким дітям бажано робити компреси на грудну клітку або втирати борсуковий жир. Після цього дитину необхідно тепло одягти і укласти в ліжко.

{/LikeAndRead}