Як лікувати гострий бронхіт

Як лікувати гострий бронхітДіагноз «гострий бронхіт» ставиться у випадку яскраво вираженого запалення бронхіальної слизової, що супроводжується значним збільшенням обсягів бронхіального секрету і характерним кашлем. Етіологічні чинники захворювання поділяються на:

  • фізичні (надлишкова сухість повітря)
  • хімічні (вплив різних реагентів)
  • алергічні (пилок або органічний пил)
  • інфекційні (мікроорганізми)

Безумовно, коли йдеться про те, як лікувати гострий бронхіт, первісний курс лікування призначений для купірування симптомів, і тільки при низькій результативності подібної терапії припустимо перехід до антибактеріальних препаратів.

Медикаментозні засоби лікування

Систематична терапія при гострому бронхіті включається в себе жарознижуючі, болезаспокійливі і протизапальні препарати. Також необхідно призначення вітамінних комплексів.

{LikeAndRead}

Прояв обструктивного синдрому диктує застосування бронхорасширяющих засобів, що розрізняються схемою впливу. Симпатоміметики, що стимулюють виділення норадреналіну, звужують судини, що при запаленні слизових знижує інтенсивність процесу. Холінолітики, блокуючі передачу збудження на гладку мускулатуру, розслаблюють бронхи і знімають спазматичні реакції.

Затяжне перебіг захворювання закликає поєднати вирішення питання: «як лікувати гострий бронхіт» з профілактикою можливих ускладнень у вигляді пневмонії. Основними антибактеріальними препаратами в цьому випадку будуть медикаменти тетрациклінової і пеніцилінової груп.

Як лікувати гострий бронхіт в домашніх умовах

Основним принципом самостійного лікування вважається рясне безкофеіновое питво і відсутність фізичних навантажень. Прийнята їжа повинна готуватися без застосування гострих спецій і мати м'яку консистенцію. Необхідною умовою лікування буде дотримання певного режиму вологості в приміщенні і відмова від нікотину.

Припустимо вживання відомих відхаркувальних безрецептурних препаратів, що сприяють відділенню слизу. Слід уникати засобів, купирующих кашель, але стримуючих мокроту, оскільки це може спровокувати застійні процеси.

За відсутності результатів, завдання «як лікувати бронхіт» необхідно перекласти на фахівця, щоб уникнути переходу захворювання в хронічну фазу.

{/LikeAndRead}