Як швидко вилікувати бронхіт

Як швидко вилікувати бронхітБронхіт, як запальний процес, пов'язаний із загибеллю епітеліальних клітин слизової і проникненням бактеріальних мікроорганізмів у глибокі тканини респіраторної системи. На легких стадіях захворювання запалення поступово купірується, і пошкоджена слизова відновлюється, тоді як важкі випадки характеризуються крововиливами в оболонку і заповненням слизом дрібних бронхіол.

Як в ролі самостійного, так і супутнього захворювання бронхіт в середньому триває не більше декади і часто виліковується без вживання сильнодіючих препаратів. Всупереч медичним прогнозами, для багатьох пацієнтів кашель стає сильним дестабілізуючим роботу симптомом, у зв'язку з чим питання «як швидко вилікувати бронхіт» набуває особливої актуальності.

{LikeAndRead}

Експрес-лікування бронхіту медикаментами

Базова схема прискореного лікування даного захворювання спрямована на зняття найбільш дискомфортних симптомів і складається з комбінування медичних препаратів і загальних оздоровчих методик.

При загальному погіршенні самопочуття внаслідок підвищення температури рекомендується приймати жарознижуючі засоби, згідно вказаній дозуванні. Слід пам'ятати, що перевищення норм прийому будь-яких ліків замість запланованого одужання може викликати важке отруєння.

Вирішуючи питання, як швидко вилікувати бронхіт, бажано поєднувати приписані лікарем аерозольні відхаркувальні препарати з ефірними, содовими або сольовими інгаляціями. Процедури необхідно проводити до повного позбавлення від ексудату.

Як швидко вилікувати бронхіт народними засобами

При небажанні з яких-небудь причин вживати медикаменти, можна скористатися засобами, пропонованими народною медициною.

  1. Залити склянкою окропу 2 ст. ложки заздалегідь подрібнених квітів календули, наполягати чверть години. Отриманий відвар приймати по 40 мл тричі на день.
  2. Півкіло цибулі змолоти в блендері, всипати рівну кількість цукру і 50 г меду. Суміш засипати в літр води і кип'ятити близько 2 годин. Пити щодня по 100 мл.
  3. Зробити настій зі склянки окропу і ст. ложки подорожника. Вживати по 20 мл натще.

Говорячи про те, як швидко вилікувати бронхіт, не варто захоплюватися надмірною прийомом різноманітних сумішей і ліків, оскільки багато склади можуть стати підставою для алергічної реакції або призвести до непередбачених ускладнень. Оптимальним варіантом буде ретельне дотримання рекомендацій спеціаліста та належну увагу до профілактичних заходів.

{/LikeAndRead}