Інгаляції небулайзером при бронхіті

Інгаляції небулайзером при бронхітіНебулайзер - це пристрій, який використовують для вологих інгаляцій. Він перетворює лікарський рідкий розчин в аерозоль, сприяючи легкому проникненню в дихальні шляхи і швидкому засвоєнню.

При лікуванні бронхіту призначаються інгаляції з лікарськими препаратами - з бронхолітиками, з Муколитики, з комбінованими препаратами - фітопрепарати і антибіотик, мінеральними лужними водами. Інгаляції небулазейром при бронхіті сприяють швидкому одужанню, а також використовуються для профілактики захворювання.

Інгаляції небулайзером при бронхіті

Інгаляції небулайзером при бронхіті з застосуванням бронхорасширяющих препаратів

  • Беродуал - є ефективним препаратом з найменшим побічним ефектом. Застосовується для інгаляцій для дорослих по 40 крапель на одну інгаляцію, дітям від 10 до 20 крапель, залежно від ваги і віку дитини. Ліки розлучатися у 4 мл фізрозчину.
  • Беротек - лікарський препарат для профілактики і лікування бронхіту. Він розлучається в 3 мл фізрозчину і застосовується з розрахунком для дорослого - 10 крапель, для дітей - 5 крапель.

Інгаляції небулазейром при бронхіті з препаратами, які сприяють розрідженню мокротиння, що володіють відхаркувальні властивості

{LikeAndRead}

Для легкого відходження мокроти протягом 10 днів використовують ліки - Флуімуціл, ін'єкт АЦЦ, розводячи в 3-4 мл фізичного розчину. Для дорослих - по 3 мл розчину, для дітей від 1 мл до 2 мл, дозування залежить від віку і ваги дитини.

Інгаляції небулайзером при бронхіті при гострому захворюванні

При гострих захворюваннях і в'язкою мокроті використовують препарати - Лазолван, Амбробене, які розводять з фізіологічним розчином. Дозування для дорослої людини - 2 мл, для дітей дошкільного віку -1 мл.

Інгаляції з використанням мікстур, таблеток, на основі лікарських екстрактів сприяють легкому відходженню мокротиння

  • Мікстура від кашлю, до складу якого входять лікарські рослини - корінь солодки, корінь алтея, допомагає при в'язкої мокроти. Застосовується для інгаляцій, для цього необхідно розчинити пакетик у 4 мл фізрозчину.
  • Мукалтин - це таблетки на основі екстракту коренів алтея, застосовується для інгаляцій, розчинивши таблетку безпосередньо перед застосуванням в 80 мл фізрозчину. Використовувана доза 3-4 мл.
  • Пертуссин - це розчин з екстракту чебрецю і тім'яну, який розводять у фізіологічному розчині з пропорцією 1:1 - для дорослого, дітям 1:2.

Використання інгаляцій небулайзером при лікуванні бронхіту дає хороші результати, плюси якого полягають у безперервному надходженні ліки безпосередньо в дихальні шляхи, ліки потраплять навіть при звужених бронхах. Безпечно при великих дозуваннях лікарських препаратів.

{/LikeAndRead}