Що призводить до безпліддя

Що призводить до безпліддяБезпліддя в наші дні є воістину серйозною проблемою, з якою стикаються сотні, а може, навіть тисячі подружніх пар.

До причин абсолютного безпліддя, що не піддається лікуванню, можна віднести недорозвиненість статевих органів, кастрацію та стерилізацію, а також всілякі операції з видалення яєчників, матки та маткових труб. У всіх інших випадках жінка, задаючись питанням, що призводить до безпліддя, повинна розуміти, що причиною подібного порушення може стати не тільки наявність якого-небудь захворювання, але і ведення неправильного способу життя.

Жіноче безпліддя: причини виникнення

До основних причин, здатним викликати безпліддя, відносяться повторювані з регулярною періодичністю запальні процеси, наприклад, ерозія шийки матки і ендометрит. Нерідко лікарі стикаються з тим, що серйозною перешкодою для зачаття дитини стають такі захворювання, як доброякісна пухлина матки і плоский лишай.

{LikeAndRead}

Міркуючи про те, що призводить до безпліддя, жінка нерідко забуває про те, який спосіб життя вона веде. Нерідко спроби зачати дитину закінчуються невдало унаслідок ожиріння жінки. Дивно, але в подібних випадках безпліддя допомагають перемогти правильні дієти і регулярні фізичні навантаження. Найчастіше безпліддя може бути обумовлене пристрастю до згубних звичок, таким як вживання наркотичних речовин, куріння і зловживання спиртними напоями.

Що призводить до безпліддя чоловічого?

У сучасному світі чоловіче безпліддя є не менш поширеним явищем, ніж безпліддя жіноче. У більшості випадків чоловік не може мати дітей внаслідок перенесених в дитинстві захворювань (свинка або грип). Однак причина може критися в поганій якості сперматозоїдів або низькому рівні тестостерону. У такому випадку чоловіче безпліддя успішно піддається лікуванню не тільки за допомогою лікарських препаратів, але також за допомогою всіляких народних засобів.

Таким чином, однозначно відповісти на питання, що призводить до безпліддя, неможливо. Для того щоб визначитися з причиною появи даної проблеми, необхідно провести ретельне обстеження у кваліфікованих фахівців і здати всі необхідні аналізи. Також варто відзначити той факт, що якщо пара протягом довгого часу не може обзавестися потомством, обстеження в першу чергу повинен пройти чоловік, і тільки після нього - жінка.

{/LikeAndRead}