Простатит і безпліддя

Простатит і безпліддяПростатит і безпліддя прийнято вважати станами, які постійно супроводжують один одного. Простатит являє собою групу захворювань, які супроводжуються запальними процесами, що протікають в передміхуровій залозі і виникають внаслідок впливу різних патологічних ознак, таких як наявність інфекції, застій сечі, виникнення алергічних реакцій та багато іншого.

Простатит прийнято поділяти на два типи: гострий і хронічний. У розвитку гострого простатиту головну роль грає бактеріальний фактор. Що стосується хронічного простатиту, то для нього бактеріальний фактор відіграє другорядну роль, він надає велике значення лише на початковому етапі захворювання.

Зв'язок між такими станами, як простатит і безпліддя і раніше остаточно не встановлена. Існують лише такі фактори, як наявність бактерій, вірусів, зміни, що відбуваються в імунній системі, які є основними причинами розвитку простатиту, а також їх прийнято вважати кофакторами у розвитку безпліддя.

{LikeAndRead}

Основні ознаки, що характеризують простатит і безпліддя

У чоловічої половини стає скрутним сечовипускання. Це виникає через те, що простатит починає збільшуватися в розмірах і чинить тиск на сечовипускальний канал. Далі наявність даного запального процесу може стати наслідком склерозу шийки сечового міхура і у важких випадках перекривається сечовід.

Виникнення простатиту внаслідок сексуального розладу. У даному випадку відбувається порушення механізму ерекції і зменшується оргазм.

Симптоми простатиту:

  • виникає неприємне відчуття печіння в промежині і уетре
  • неприємне почуття при дефекації
  • часті сечовипускання
  • в сечі спостерігаються різні плаваючі нитки
  • постійні довгі нічні ерекції
  • швидке сім'явиверження
  • постійна стомлюваність
  • з'являються психічна пригніченість і почуття тривоги
  • знижується потенція

Необхідне лікування простатиту

Для лікування таких захворювань, як простатит і безпліддя, вдаються до таких методів, як антибактеріальне лікування, комплекс масажів передміхурової залози, фізіотерапія, зміна способу життя. Якщо слідувати цьому комплексу заходів, то лікування може призвести до гарного результату. Лікування даного захворювання - досить складний процес, тому необхідно виконувати всі пропоновані вимоги. І своєчасно звернеться за допомогою до фахівця, щоб позбутися від простатиту і забути про нього.

{/LikeAndRead}