Ознаки безпліддя у чоловіків

Ознаки безпліддя у чоловіківНайчастіше, коли чоловік дізнається про те, що йому характерна безплідність, він відразу ж впадає в шоковий стан. При цьому багато чоловіків заперечують наявність даної патології, пояснюючи це тим, що регулярно займаються сексом, і ніяких проблем з кількістю сперми у них немає.

Однак, не дивлячись на це, ознаки безпліддя у чоловіків не завжди залежать від кількості сперми, її кольору, регулярних статевих контактів і ерекції.

Розрізняють первинне і вторинне чоловіче безпліддя. При первинному безплідді партнерка не може завагітніти протягом півроку, не захищаючись при цьому. Що стосується вторинного безпліддя, то в цьому випадку у чоловіка вже є діти, але згодом вагітність партнерки без запобігання не настає.

{LikeAndRead}

Основні ознаки безпліддя у чоловіків

Як вже говорилося раніше, головною ознакою чоловічої безплідності є відсутність вагітності у абсолютно здорової і здатною до народження дітей жінки після півроку або року активного статевого життя.

При патологіях розвитку чоловічих статевих органів також характерно безпліддя.

Також ще однією ознакою є недостатня кількість сперми або взагалі повна її відсутність.

В результаті деяких перенесених чоловічим організмом захворювань, також може виникнути безплідність. До таких захворювань можна віднести еректильну дисфункцію, діабет, епідемічний паротит і так далі.

У деяких чоловіків можуть проявлятися одночасно відразу кілька ознак безпліддя. У даній ситуації необхідно відразу ж вжити заходів для усунення цієї проблеми. Однак ознаки безпліддя у чоловіків або прояви деяких симптомів - це ще не привід для паніки і самостійних методів лікування. У цьому випадку необхідно звернутися до кваліфікованих фахівців, наприклад, до уролога або ж до ендокринолога.

Аспекти безпліддя на психологічному рівні

На практиці відомі випадки, коли багато чоловіків, дізнавшись про своє безплідді, кидали свої сім'ї. Не бажаючи миритися з цією проблемою і не знаходячи ніяких інших рішень, наприклад в усиновленні дитини, чоловіки шукали розради в алкоголізмі чи наркоманії. Однак якщо навіть сім'я не розпадається, то ознаки безпліддя у чоловіків виводять її повністю з колії, тобто кардинально змінюються відносини між чоловіком і дружиною.

Перше правильне рішення при виявленні ознак безпліддя - це повне медичне обстеження. Але, на жаль, не всі чоловіки можуть змусити себе звернутися за допомогою до фахівців.

{/LikeAndRead}