Плазмафорез при безплідді

Плазмафорез при безпліддіПлазмафорез при безплідді привертає все більше уваги тих представниць прекрасної статі, у кого спостерігається таке захворювання. У містах з великою кількістю промислових підприємств, розвиненою хімічною промисловістю рівень перинатальної смертності досить сильно перевищує середні показники смертності по всій країні.

Сільська місцевість, чесно кажучи, не є таким вже безпечним місцем, і тут можна відчути результат впливу інсектицидів, гербіцидів і багатьох інших отруйних хімікатів. Від них практично і ніякої житель міста не захищений. До того ж багато продукти включають в себе як антибіотики, так і гормони, які згодовують худобі і, згодом, залишаються в молочних і м'ясних продуктах харчування. У результаті відбувається зростання числа ендокринних порушень, соматичної патології, кількість абортів, сприйнятливість до інфекцій, які так чи інакше сильно позначаються на репродуктивній функції жінки.

{LikeAndRead}

Серед шкідливих екологічних факторів є хімічні сполуки, токсично впливають на плід. Це може проявлятися у вигляді уражень репродуктивної системи, порушень розвитку плода, а саме зниження розмірів і маси тіла, уповільнення розвитку, розвитку вроджених вад і спонтанних каліцтв, що виявляється однією з причин безпліддя.

Плазмафорез при безплідді

На сьогоднішній день жінці в положенні можна вживати часом не всі ліки. І неможливо говорити про те, що всі ці препарати абсолютно безпечні для плоду, що розвивається. Саме в таких ситуаціях краще за все варто застосувати альтернативний метод лікування, який не є медикаментозним.

Плазмафорез при безплідді, гіпербарична оксигенація, ВОВК є методами еферентної терапії, які здатні вивести патологічні продукти, що накопичилися в організмі в результаті впливу забрудненої екології, в процесі життєдіяльності, а також трудової зайнятості на шкідливих виробництвах. Дані способи детоксикації дуже популярні і при лікуванні безпліддя, і перед, і під час вагітності тільки в тих випадках, коли можна очікувати патології плоду.

Однією з причин безпліддя, крім описаних вище ознак, можуть виявитися аутоімунні захворювання, а саме антифосфоліпідні синдроми, в лікуванні якого гемосорбція і плазмафорез здатні показати найвищі результати.

Використання плазмафорез в тій чи іншій ситуації здатне нормалізувати функції крові, а також зменшити дози гормонів та лікарських препаратів, до того ж під його дією може відбутися підвищення чутливості до фармпрепаратам, розблокування природних систем, зміна імунної відповіді.

Плазмафорез при безплідді може застосовуватися і як основна терапія, так і в комплексі з іншими методами.

{/LikeAndRead}