Лікування чоловічого безпліддя народними засобами

Лікування чоловічого безпліддя народними засобами          Не варто думати, що лікування чоловічого безпліддя народними засобами вирішить всі існуючі проблеми. Однак воно досить ефективно може впливати в цілому на загальне здоров'я чоловіків і конкретно на їх сечостатеву систему.

Народна медицина має такі способи лікування, які в основному спрямовані на приведення в гармонію роботи людського організму, на його очищення та оздоровлення.

Лікування чоловічого безпліддя народними засобами за допомогою лікарських властивостей рослин

  • Часто чоловіче безпліддя викликається зниженим вмістом сперматозоїдів. Ця вада виліковується за допомогою настоянки сурепки, відомої своїми корисними властивостями багатьом лікарям-урологів.
  • Проблеми із зачаттям у чоловіків часто вирішуються прийняттям відвару насіння подорожника. Протягом п'яти хвилин на повільному вогні кип'ятиться склянку води разом зі столовою ложкою насіння. Далі відвар настоюється, проціджується. Пити його необхідно чотири рази на день по дві столові ложки.
  • Відомим ліками від імпотенції та безпліддя є настій, зроблений з свіжої ріпчастої цибулі. Його очищена головка розтирається в кашку. Потім вже її столова ложка заливається склянкою окропу. Даний склад витримується п'ятнадцять хвилин на водяній бані і остигає протягом години.
  • Базилік - відома пряність, яка є чудовим тонізуючим засобом. Його слід з'їдати якомога більше в сирому вигляді, додаючи до салатів, риби, м'яса. Для більшого ефекту потрібно приймати по чверті склянки настою цієї трави щодня.
  • Лікування чоловічого безпліддя народними засобами немислимо без женьшеню. Не без підстав вважається, що корінь цієї рослини стимулює імунну систему, бореться з імпотенцією і безпліддям, підвищуючи в організмі чоловіка рівень тестостерону. Крім цього вживання настоянки женьшеню впливає на збільшення кількості сперми і рухливості сперматозоїдів.

Інші народні методи лікування чоловічого безпліддя

Лікування чоловічого безпліддя народними засобами не обмежується лікувальними травами. Досить ефективним методом є спеціальне вживання продуктів бджільництва.

{LikeAndRead}

  • Перга, яку ще називають «бджолиний хліб», посилює кровообіг у нижній частині тіла, покращуючи потенцію. Крім того даний засіб збільшує рухливість сперматозоїдів, що сприяє вирішенню проблеми чоловічого безпліддя.
  • Гомогенат - це личиночное молочко, що є також народним засобом лікування чоловічого безпліддя. Його змішують з медом, а для продовження терміну зберігання ще й заливають бджолиним воском. Приймають даний засіб після їжі, розсмоктуючи його невелику кількість у продовження 1,5 годин.

Безсумнівно, що всі ці народні рецепти допоможуть у тому випадку, якщо чоловік починає вести здоровий спосіб життя. Крім того, обов'язкова консультація фахівця, який допоможе поєднати традиційне і народне лікування.

{/LikeAndRead}