Лікування безпліддя у жінок

Лікування безпліддя у жінокЄ жінки, які страждають безпліддям, а значить, їх організм не здатний зачати дитину. Але для того, щоб визначити, в чому проблема, необхідно пройти повне обстеження. І якщо діагноз підтвердиться, тоді лікар вибирає індивідуальне лікування. Причини і лікування безпліддя у жінок залежать від будови організму, статевих органів, активності чоловічих сперматозоїдів і т.д.

Як визначити безпліддя у жінки

Для того щоб з'ясувати причину безпліддя, проводиться обстеження за допомогою ультразвуку. Гінекологічне обстеження, обстеження малого тазу, мазки, береться проба на сумісність. Так само здається аналіз на гормони і проводиться гормональна корекція. Фахівці намагаються відновити овуляцію, але якщо таке не відбувається, тоді призначається штучна овуляція.

{LikeAndRead}

Для того щоб вибрати правильне лікування, лікарю необхідно дізнатися вид безпліддя, а отже знати, в якому стані знаходяться маткові труби, стан матки. При непрохідності матки лікарі призначають лапароскопію, инсеминацию, ЕКЗ.

Лікування безпліддя у жінок - використовуємо всі способи

Якщо безпліддя з'явилося в результаті великої кісти на яєчнику, то фахівці призначать хірургічне лікування. Для усунення непрохідності труб призначається гідротурбація, тобто в маткові труби вводиться спеціальна рідина з новокаїну і натрію хлориду. Цю процедуру проводять тільки в лікарні і необхідно пройти весь курс лікування прохідності маткових труб.

У разі виявлення різних патологій, які є результатом безпліддя, то найкраще лікування проводити в стаціонарі. Іноді необхідно оперативне втручання або застосування електрофорезу з цинком поряд з гормональною терапією. Будь-яке лікування безпліддя у жінки вибирається суто індивідуально.

Для лікування цього захворювання лікарі іноді призначають відвар борової матки певної дозування. Хоча можна приймати і інші корисні відвари, в народі їх називають «гінекологічні». Наприклад, трава грушанка здавна використовується для лікування безпліддя у жінок.

Поряд з усіма призначеннями лікарів, важливо повноцінно відпочивати і спати. Вранці займатися гімнастикою, відмовитися від куріння і алкоголю. Треба випробувати будь-яке лікування безпліддя у жінок, як медичне, так і народне, але останнє обов'язково під наглядом фахівців.

{/LikeAndRead}