Лікування безпліддя п'явками

Лікування безпліддя п'явкамиПризначення кожної жінки - це материнство. Але багатьом жінкам доводиться довгий час битися об глуху стіну безпліддя. Сучасна медицина в області акушерства, репродукції та гінекології пропонує різні методи діагностики та лікування безпліддя.

Подібні методи дають позитивні результати, але іноді подібне лікування вимагає максимальних витрат. Альтернативою дорогою терапії може стати лікування безпліддя п'явками, яке має широку популярність і ефективність у даному напрямку.

Користь п'явок

П'явки здатні виробляти більше сорока шести видів ферментів. Жоден препарат не містить в собі такої кількості корисних речовин. Наприклад, антибіотики несуть тільки антибактеріальний спектр дії, а вітаміни несуть тільки вітамінну користь. Всі необхідні речовини та компоненти може дати п'явка. Тому лікування безпліддя п'явками довело свою ефективність і користь у репродукції.

{LikeAndRead}

Як відбувається лікування безпліддя п'явками?

Лікування з використанням п'явок має назву гірудотерапія. Ключовим аспектом в такому лікуванні є вплив п'явок на механізми безпліддя. Наприклад, за допомогою п'явок лікарі можуть дратувати спеціальні точки в області тазу жінки, тим самим активно стимулюючи кровообіг.

Доведено, що лікування безпліддя п'явками може дати наступні результати:

  • Нормалізація товщини стінок матки;
  • Поліпшення кровообігу і перешкоду до утворення тромбів;
  • Відновлення прохідності маткових труб;
  • Локалізація спаєчних процесів;
  • Нормалізація роботи статевих гормонів;
  • Підвищення імунітету;
  • Очищення організму;
  • Омолодження.

Підсаджуючи п'явок на області живота, крижів відбувається сам процес лікування безпліддя п'явками. Максимально важливо проводити подібну процедуру у досвідченого і кваліфікованого фахівця, який працює з п'явками вищої якості. Вирішивши заощадити і вдатися до послуг не перевіреного гирудотерапевта, можна отримати зараження крові і безліч ускладнень.

Лікування безпліддя п'явками дає більше шансів на успішне зачаття, виношування і народження здорового малюка.

Не варто самостійно шукати вихід і метод лікування. Правильно і коректно виявити причину безпліддя може тільки кваліфікований гінеколог. Надалі він же допоможе підібрати адекватне та ефективне лікування, яке максимально наблизить вас до народження довгоочікуваного малюка.

{/LikeAndRead}