Як вилікувати безпліддя

Як вилікувати безпліддяДіти - квіти життя, але як багато людей стикається з проблемою неможливості мати дітей. Причинами безпліддя може бути безліч чинників. Але чи є способи лікування від безпліддя? І як вилікувати безпліддя? Думаємо, відповідь на ці питання цікавий багатьом.

Як вилікувати безпліддя у жінок?

Звичайно, варто розуміти, що сто відсоткового результату не обіцяє ніхто. Адже жоден учений ще не вивів формулу точного зачаття дитини. Лікуванням безпліддя у жінок займаються величезна кількість клінік по всій Росії. Але не завжди є можливість звернутися туди, хоча б через фінансових можливостей.

Є декілька порад з того, як вилікувати безпліддя жінки в домашніх умовах. Ще в далекі часи, навіть у Єгипті, від багатьох жіночих хвороб рятували трави. Наприклад, шавлія. Про чудесні функціях цієї травички відомо багато чого. Так от шавлія може допомогти жінці в зачатті.

{LikeAndRead}

Необхідно приймати настій з шавлії всередину. Почати прийом потрібно відразу із закінченням менструації, і триває це лікування одинадцять днів. Для настою одну ложку шавлії потрібно залити окропом і настояти близько 15-ти хвилин. Після чого проціджуємо. Пити одну третю склянки за півгодини до їди. Повний же курс лікування триває 3 місяці. Потім обов'язково потрібно зробити перерву.

Так само можна лікуватися від безпліддя за допомогою рослини - борової матки. Рецептик як вилікувати безпліддя за допомогою борової матки, прийшов до нас також з давніх часів. Також як і з шавлією, необхідно приготувати настій. Склянкою окропу заливаємо 10 гр. трави борової матки. 20 хвилин наполягаємо і зціджуємо. 3 рази на день п'ємо за ст. ложці за годину до прийому їжі.

Як вилікувати безпліддя у чоловіків?

Як вилікувати безпліддя у чоловіка, знає багато хто травники і представники тибетської медицини. Цей спосіб хороший, якщо ж причиною безпліддя у чоловіків є нерухомість сперматозоїдів. Вилікувати це можна відваром з насіння подорожника. Для цього потрібно столову ложку насіння залити 250 гр. окропу, після чого кип'ятити близько 5 хвилин. Потім даємо відвару настоятися. Пити теплим 4 рази на добу, приблизно по 36 грам. Даний відвар можна зберігати до 3х днів у холодильнику.

А взагалі, звичайно, завжди варто пам'ятати, що безпліддя це настільки важлива проблема, що з цим не варто жартувати. При перших же підозрах на безпліддя краще звернутися до фахівців, які завжди допоможуть. Безпліддя обов'язково вимагає обстеження і негайного лікування.

{/LikeAndRead}