Безпліддя і ендометріоз

Безпліддя і ендометріоз               Останнім часом ендометріоз і пов'язане з ним безпліддя - дуже часта діагностична комбінація. Цифри говорять: у 50% жінок з ендометріозом знаходять безпліддя. А у 40% жінок, які не можуть завагітніти, виявляють ендометріоз.

Борова матка при безплідді

Борова матка при безпліддіБорова матка - популярне лікарська рослина, відома і під іншими назвами - рамішія, ортілія однобока, Боровінка, бокоцветка, лісова грушка, зімозеленка, заяча сіль. Це багаторічна грунтопокривна зимовозелені трава соснових, темнохвойних і змішаних лісів Білорусії, України, деяких регіонів Росії.

Голковколювання при безплідді

Голковколювання при безплідді         На момент безсилля сучасної медицини в області лікування приходить черга нетрадиційних методів. Одним з широко відомих методів є голковколювання (акупунктура). Воно успішно практикується більше двохсот років. Свій початок дана методика лікування бере з Китаю. Крім того, голковколювання при безплідді - це досить ефективний метод вирішення проблеми.

Грушанка при безплідді

Грушанка при безпліддіЗнайти щастя материнства мріє кожна жінка. Але зі «страшним» діагнозом - безпліддя - стикаються багато пар на шляху до власного щастя. Зараз медицина може запропонувати кілька варіантів для лікування цієї недуги. Це може бути гормональна терапія, консервативні методи. Поряд із запропонованими методами лікування фахівців можна вдатися до народних методів лікування безпліддя. Наприклад, максимально ефективно показала себе грушанка при безплідді. До речі, вона може застосовуватися і при чоловічому безплідді.

Дюфастон при безплідді

Дюфастон при безпліддіВиникненню безпліддя супроводжують найрізноманітніші причини. Найчастіше безпліддя викликає порушення гормонального фону.

У яких випадках застосовують дюфастон для лікування безпліддя?

Дюфастон являє собою стереоизомер прогестерону, отриманий в результаті тривалого опромінення прогестерону ультрафіолетом. Тому в тих випадках, коли порушується гормональний фон, що згодом призводить до нестачі статевих гормонів, лікар призначає приймати дюфастон при безплідді.

Жіноче і чоловіче безпліддя причини

Жіноче і чоловіче безпліддя причиниЖіноче і чоловіче безпліддя останнім часом все частіше стає причиною звернень сімейних пар в клініки репродуктивної медицини. Причому частота жіночого і чоловічого безпліддя приблизно однакова, а в третині випадків відсутність дітей пов'язано з безпліддям обох партнерів.

Засіб від безпліддя

Засіб від безпліддяМетоди лікування від безпліддя відносяться до двох основних групах - ВЕФ (відновлення фертильності природною) і ДРТ (допоміжні технології в репродукції). До групи ВЕФ відносяться такі засоби лікування - гістероскопія, лапароскопія і стимуляція овуляції, до ДРТ групі - штучна інсемінація і екстракорпоральне запліднення.

Лікування безпліддя п'явками

Лікування безпліддя п'явкамиПризначення кожної жінки - це материнство. Але багатьом жінкам доводиться довгий час битися об глуху стіну безпліддя. Сучасна медицина в області акушерства, репродукції та гінекології пропонує різні методи діагностики та лікування безпліддя.

Лікування безпліддя травами

Лікування безпліддя травамиБезпліддя - серйозна проблема багатьох сімейних пар, викликана порушеннями в репродуктивній системі одного з подружжя, ранніми абортами, хронічними і запальними хворобами статевих органів, вродженими чи набутими патологіями.

Лікування безпліддя у жінок

Лікування безпліддя у жінокЄ жінки, які страждають безпліддям, а значить, їх організм не здатний зачати дитину. Але для того, щоб визначити, в чому проблема, необхідно пройти повне обстеження. І якщо діагноз підтвердиться, тоді лікар вибирає індивідуальне лікування. Причини і лікування безпліддя у жінок залежать від будови організму, статевих органів, активності чоловічих сперматозоїдів і т.д.

Лікування безпліддя у чоловіків

Лікування безпліддя у чоловіківЛікування безпліддя у чоловіків буває медикаментозним і хірургічним, залежно від причин, які його викликали.

Лікарське лікування безпліддя у чоловіків

Одним з основних медикаментів в лікуванні чоловічого безпліддя вважається кломифен. Він також застосовується в лікуванні безпліддя у жінок. Кломифен сприяє виробленню фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів. Саме вони стимулюють сперматогенез в яєчках. Курс його застосування становить від шести місяців до року.

Лікування чоловічого безпліддя народними засобами

Лікування чоловічого безпліддя народними засобами          Не варто думати, що лікування чоловічого безпліддя народними засобами вирішить всі існуючі проблеми. Однак воно досить ефективно може впливати в цілому на загальне здоров'я чоловіків і конкретно на їх сечостатеву систему.

Маточне молочко при безплідді

Маточне молочко при безплідді             На жаль, сьогодні 15% подружніх пар відчувають труднощі із зачаттям. Причинами безпліддя можуть бути різні проблеми в роботі сечостатевої системи, як у жінки, так і чоловіки. Вчені фахівці активно працюють над діагностикою безпліддя і його лікування. Ними ж давно доведено, що маточне молочко при безплідді - ефективний стимулятор зачаття. Завдяки такому природного продукту, багато пар зуміли знайти щастя стати батьками.

Народні засоби від безпліддя

Народні засоби від безпліддя             У багатьох жінок вагітність не завжди настає, навіть якщо вони сильно цього хочуть. Безпліддя - це відсутність, при регулярного статевого життя, здатності до зачаття. Буває відносне і абсолютне безпліддя.

Насіння подорожника при безплідді

Насіння подорожника при безпліддіБезпліддя - цей невтішний діагноз іноді чують пацієнти. Причин може бути багато, як у жінок, так і у чоловіків. Ретельна перевірка обох подружжя у лікаря допоможе визначити справжню причину.

Однією з найпоширеніших у жінок є запальні процеси в маткових (фаллопієвих трубах), а у чоловіків - низька рухливість сперматозоїдів.

Ознаки безпліддя у жінок

Ознаки безпліддя у жінокКожна жінка хоче мати дітей, не дивлячись на те, якою б феміністкою або кар'єристкою вона була. Рано чи пізно такий вік приходить. Але, що робити, якщо ви намагаєтеся завести потомство, але у вас нічого не виходить?

Ознаки безпліддя у чоловіків

Ознаки безпліддя у чоловіківНайчастіше, коли чоловік дізнається про те, що йому характерна безплідність, він відразу ж впадає в шоковий стан. При цьому багато чоловіків заперечують наявність даної патології, пояснюючи це тим, що регулярно займаються сексом, і ніяких проблем з кількістю сперми у них немає.

Плазмафорез при безплідді

Плазмафорез при безпліддіПлазмафорез при безплідді привертає все більше уваги тих представниць прекрасної статі, у кого спостерігається таке захворювання. У містах з великою кількістю промислових підприємств, розвиненою хімічною промисловістю рівень перинатальної смертності досить сильно перевищує середні показники смертності по всій країні.

Причини безпліддя у жінок

Причини безпліддя у жінокОсновні причини безпліддя у жінок

  • Порушення овуляції.
  • Вроджені та набуті аномалії будови маткових труб.
  • Гінекологічні захворювання.

У більшості випадків безпліддя виникає відразу з кількох причин. Також існує безпліддя, причину якого сучасна медицина не може пояснити. Причини безпліддя у жінок пояснити набагато важче, ніж у чоловіків.

Причини безпліддя у чоловіків

Причини безпліддя у чоловіківПару, яка після 12 міс. систематичної статевого життя без застосування контрацептивних засобів не може зачати дитину, лікарі вважають безплідною. Звичайно, це зовсім не означає, що хтось у цій парі дійсно безплідний, але пройти обстеження в медичному закладі все ж таки необхідно, щоб встановити причини нездатності зачати дитину.

Простатит і безпліддя

Простатит і безпліддяПростатит і безпліддя прийнято вважати станами, які постійно супроводжують один одного. Простатит являє собою групу захворювань, які супроводжуються запальними процесами, що протікають в передміхуровій залозі і виникають внаслідок впливу різних патологічних ознак, таких як наявність інфекції, застій сечі, виникнення алергічних реакцій та багато іншого.

Психологічні причини безпліддя

Психологічні причини безпліддяБезпліддям є відсутність настання вагітності при відкритій статевого життя. Діагноз безпліддя буде поставлений, якщо протягом року парі так і не вдалося зачати дитину. На жаль, з подібною проблемою стикається кожна 3 сімейна пара. Причиною безпліддя можуть бути ендокринні захворювання, запалення сечостатевої системи, гормональні порушення. Але, крім вищеописаного, причиною безпліддя може стати психологічний фактор. Які ж психологічні причини безпліддя?

Спориш при безплідді

Спориш при безпліддіТрапляється, що у зовні здорової пари вагітність довго не настає. На всі спроби лікарі нам дають рік-півтора, а потім починають говорити про безпліддя. Але перш ніж приступити до комплексного обстеження, варто звернутися до народної мудрості.

Трави при безплідді

Трави при безпліддіБезпліддя і його причини

Нездатність пари до зачаття дитини по закінченню року регулярних статевих зносин без контрацепції названо безпліддям.

Безпліддя може бути чоловічим і жіночим. Чоловіче безпліддя - сфера урології, андрології та сексопатології. Жіноче безпліддя лікують лікарі-гінекологи.

Трубно перитонеальне безпліддя

Трубно перитонеальне безпліддяТрубно перитонеальне безпліддя включає в себе трубне безпліддя і перитонеальное.

Трубне безпліддя виникає при непрохідності маткової труби, яка буває повною або частковою. Перитонеальне безпліддя пов'язане з розвитком сполучнотканинної спайки між яєчником і трубою. Трубно перитонеальне безпліддя поєднує непрохідність маткової труби та наявність спайки в черевній порожнині.

Червона щітка при безплідді

Червона щітка при безплідді                   На жаль, проблема безпліддя стоїть перед багатьма парами, що мріють завести дитину. Більшість жінок, стикаючись з цією проблемою, проходить через велику кількість обстежень, процедур і медикаментів, а часто, з цією недугою здатні впоратися народні методи з використанням трав і настоїв.

Що призводить до безпліддя

Що призводить до безпліддяБезпліддя в наші дні є воістину серйозною проблемою, з якою стикаються сотні, а може, навіть тисячі подружніх пар.

До причин абсолютного безпліддя, що не піддається лікуванню, можна віднести недорозвиненість статевих органів, кастрацію та стерилізацію, а також всілякі операції з видалення яєчників, матки та маткових труб. У всіх інших випадках жінка, задаючись питанням, що призводить до безпліддя, повинна розуміти, що причиною подібного порушення може стати не тільки наявність якого-небудь захворювання, але і ведення неправильного способу життя.

Як визначити безпліддя

Як визначити безпліддя                 На сьогоднішній день велика кількість сімейних пар стикаються з такою проблемою, як визначити безпліддя. З медичної точки зору безпліддя - це відсутність можливості зачаття або відтворення на світ нащадків.

Як вилікувати безпліддя

Як вилікувати безпліддяДіти - квіти життя, але як багато людей стикається з проблемою неможливості мати дітей. Причинами безпліддя може бути безліч чинників. Але чи є способи лікування від безпліддя? І як вилікувати безпліддя? Думаємо, відповідь на ці питання цікавий багатьом.