Профілактика атеросклерозу судин головного мозку

Профілактика атеросклерозу судин головного мозкуУ наш час найбільш актуальною стає захворювання, а також профілактика атеросклерозу судин головного мозку. Згідно з даними ВООЗ, в останні роки судинні захворювання мають тенденцію зростання практично у всіх розвинених країнах.

Симптоми атеросклерозу

Перші симптоми атеросклерозу з'являються зазвичай в 60-65 років, однак часто інтерпретуються в якості ознак старіння, що правильно тільки частково. Старіння є фізіологічним і необоротним процесом, в той час як атеросклероз - це захворювання, яке піддається профілактиці до відомих меж.

Ефективна профілактика атеросклерозу судин головного мозку

Початковими симптомами атеросклерозу можуть бути «ішемічні атаки», які проявляються стабільної неврологічною симптоматикою: порушення чутливості, рухів, слуху, зору і мови. Проте наголошується, що дані симптоми скоро проходять. Іншими проявами атеросклерозу є розлади інтелектуальних здібностей і пам'яті, зміна характеру, порушення сну, а також у деяких випадках навіть депресія. У таких випадках просто необхідна профілактика атеросклерозу судин головного мозку!

{LikeAndRead}

Дуже важливо більше ходити пішки, рухатися, відмовтеся від усіх шкідливих звичок, уникайте поганого настрою і негативних емоцій. Перейдіть на антисклеротичну дієту, яка передбачає відмову від продуктів, в яких багато холестерину, замінюючи такі продукти маргарином, яєчним білком, рослинним маслом, знежиреним молоком, домашньою птицею і т.д. Але не потрібно обмежуватися просто дієтою!

Симптоми і профілактика атеросклерозу судин головного мозку іноді трудноотлічіма від симптомів гіпертонічної енцефалопатії, при якій відзначається порушення мозкового кровообігу. Так, профілактика, насамперед, вимагає зміни стилю життя, не обмежуватися напівзаходами. Багато хто говорить, що просто потрібно використовувати антисклеротичну дієту, але цього, як говорилося вище, зовсім недостатньо!

Спочатку рекомендуємо вам більше рухатися і нормалізувати свою вагу, замінюючи жирні сорти м'яса і риби на більш пісні. Вживайте більше фруктів, овочів і каш, які дуже корисні, але менше цукру і хліба. Простіше кажучи, профілактика атеросклерозу судин головного мозку неможлива без вживання здорової, якісної їжі.

Їжу рекомендується переважно запікати або відварювати, є, але потроху 4 рази на добу. Слідкуйте за тим, щоб останній прийом страв був як мінімум за 2-години до відходу до сну!

{/LikeAndRead}