Препарати для лікування атеросклерозу

Препарати для лікування атеросклерозуУ лікуванні атеросклерозу застосовуються методики, націлені на різні системи організму. Лікування відбувається як за допомогою ліків, так і хірургічними методами, наприклад шунтуванням. Лікарські способи лікування розглянуті нижче.

Препарати, націлені на систему кровообігу

При атеросклерозі звужуються судини, знижується їх прохідність, кров стає густою, тому частина ліків створюються для контролю над кровообігом. Препарати для лікування атеросклерозу, що розширюють судини - Папаверин, Нікотинова кислота, Но-шпа. Вони дозволяють судинах збільшитися в обсязі і полегшують оборот крові. Але у них є недолік. Вони діють тільки на великі артерії, а дрібні судини при цьому страждають. До того ж, нікотинову кислоту потрібно приймати у великих кількостях, перш ніж вона почне діяти.

{LikeAndRead}

Препарати, що запобігають тромбоз - Плавікс, Тиклид, Аспірин. Аспірин розріджує кров. Плавікс і Тиклид впливають на життєдіяльність тромбоцитів крові, контролюють їх, не дозволяють їм збиратися в тромби.

Препарати для лікування атеросклерозу у критичній стадії являють собою фторвмісні кровозамінники - Перфторан. Основне завдання Перфторану - доставляти якомога більше кисню в тканини, що є найважливішим у гострій ситуації.

Препарати для лікування холестерину

Ці ліки створені з метою зменшувати рівень холестерину і знижувати його вироблення, оскільки холестерин у великій мірі сприяє тому, що кров гусне. Є ряд препаратів, які усувають причину появи холестерину і впливають на жировий обмін. Зокор, Зоватін, Мевакор, правахол, Тиквеол, Холестід, атромід, місклерон і багато інших.

Препарати для лікування атеросклерозу шляхом усунення холестерину широко поширені. Це Сімвастол, Сімваліміт, Сімвагексал, Сімвакард, Ліпрімар, Кардіостатін, Трібестан. У перерахованих ліків є протипоказання. Вони не застосовуються, якщо є захворювання печінки.

Препарати для лікування атеросклерозу і безбольової ходьби

Ходьба з зупинками, що супроводжується болем, доставляє багато страждань пацієнту. Щоб полегшити больові відчуття, застосовують простагландини - Вазапростан або Алпростан. Вони благотворно впливають на кровообіг, діють так, що судини розширюються. Але у них є серйозні протипоказання. Потрібно звернути увагу на те, чи був раніше інфаркт, стенокардія в важкого ступеня, обструкція бронхів і виразка шлунку.

{/LikeAndRead}