Народні засоби від атеросклерозу

Народні засоби від атеросклерозуАтеросклероз - хвороба, в процесі якої відбувається відкладення ліпідів у стінках артерій і судин. Подібні відкладення називаються бляшками холестеринів, вони звужують прохідність судин, закупорівая їх, тим самим затримують надходження кисню і необхідних поживних речовин.

Закупорка судин в головному мозку призводить до інсульту, у серці - до інфаркту, в кінцівках - до гангрени. Ліків від атеросклерозу стає більше, люди хворіють частіше, а ускладнення стають важчими. Тому не потрібно щоразу ліки ставити на перший план. Адже у кожного ліки є ціна і побічні дії.

Більшість людей в сучасному світі розуміють переваги лікування народними засобами. Народні засоби від атеросклерозу збиралися з покоління покоління і дійшли до нашого часу.

{LikeAndRead}

Народні засоби від атеросклерозу - зцілюють збори

Збір № 1

Необхідно кип'ятити на водяній бані плоди глоду, ягоди черноплодки і суниці. Ягоди повинні бути сушені та в однакових пропорціях. Вживати вранці, вдень і ввечері в рівних дозах приблизно по третій частині мірної чаші.

Збір № 2

Необхідно аналогічно першому збору заварити лист смородини три частини, листя кропиви одну частину, трави хвоща одну частину, квітки каштана дві частини, трава череди три частини, листя суниці три частини, звіробій дві частини, квіти конюшини дві частини.

Профілактика атеросклерозу

Для профілактики захворювання приймають і інші народні засоби від атеросклерозу, такі як, гриби - гливи. Вживання десяти грамів цих грибів щодня призводить до зниження холестерину і зменшенню його всмоктування стінки кишечника.

Ячмінь також є борцем проти атеросклерозу. Прийом ячменю щодня в невеликих кількостях знижує ймовірність захворювання атеросклерозом, так як ячмінь містить харчові волокна В-глюкан, які характеризуються гіпохолестеріміческім ефектом.

Продукти, що містять велику кількість антиоксидантів, також гальмують розвиток атеросклерозу - це капуста, цибуля, часник, червоний виноград з кісточками.

Існує цілий арсенал лікування, який надають народні засоби від атеросклерозу - це збори, настойки, відвари, корисні продукти. Але не треба забувати, що правильний спосіб життя без шкідливих звичок і позитивний настрій також є основоположними в будь-якому методі лікування хвороби та профілактики.

{/LikeAndRead}