Чи можна вилікувати атеросклероз

Чи можна вилікувати атеросклерозТі люди, які вперше почули діагноз - атеросклероз, відразу запитують у лікаря, чи можна вилікувати атеросклероз? Лікарі на це питання відповідають, що хвороба піддається лікуванню, головне, слухати рекомендації та дотримуватися їх.

Поговоримо про те, як же лікувати атеросклероз судин. Справа в тому, що багатьох людей хвилює тема цієї хвороби і питання, виліковна вона, тому можна відразу всіх їх заспокоїти, сказавши, що спосіб лікування є.

Для початку тим, хто хоче позбутися від атеросклерозу і задається питанням - чи можна вилікувати атеросклероз, необхідно повністю змінити свій звичний спосіб життя. Рекомендовано обов'язково позбутися таких шкідливих звичок як куріння і вживання алкогольних напоїв. Обов'язково потрібно звернути увагу на харчування, тому що доведеться змінити свій раціон і переключитися на корисну їжу.

{LikeAndRead}

Бажано почати позичати фізичним навантаженням, відвідувати тренажерний зал, наприклад, або займатися спортом. Лікувальний масаж теж піде на користь. Запам'ятайте одне, причиною розвитку атеросклерозу є саме неправильний спосіб життя. Що мається на увазі під неправильним способом життя? Це куріння, алкоголь і висококалорійна їжа. Якщо відмовитися від усього цього, то можна з легкістю перемогти хворобу.

Медикаментозне лікування

Чи можна вилікувати атеросклероз медикаментозно? Є варіант лікування за допомогою медикаментів. Дія цих ліків направлено на розширення судин, які пошкоджені. Якщо консервативні методи лікування не зможуть допомогти, то лікарі вдаються до втручання хірургів.

До хірургічного втручання вдаються тільки в тих випадках, коли біль пацієнтові стає неможливо терпіти. У чому полягає операція? У тому, що лікарі видаляють пошкоджені судини. Звичайно ж, після проведеної операції самопочуття пацієнта стає значно краще, біль проходить. Крім тих ліків, які призначаються лікарями для лікування атеросклерозу, необхідно пити ще і вітаміни, які приводять організм в норму, підтримують його і відновлюють.

У висновку хотілося б відзначити, що потрібно приготуватися до того, що атеросклероз лікується досить довгий час, тому не варто сподіватися на швидкий результат. Ефективність лікування залежить не тільки від бажання пацієнта, але і від бажання лікаря.

Як тільки будуть виявлятися перші ознаки захворювання, негайно зверніться до фахівця, адже чим раніше почати лікуватися, тим швидше можна вилікуватися, щоб більше не задаватися питанням, чи можна вилікувати атеросклероз.

{/LikeAndRead}