Атеросклероз

АтеросклерозНезважаючи на зростання інформованості населення про основні ризики при захворюванні судин, а також на підвищення рівня діагностики та лікування захворювань, атеросклероз залишається однією з найпоширеніших хвороб. Зростання кількості інфарктів та інсультів, причиною яких є атеросклероз, фіксується щорічно. Причин цьому декілька, але часто атеросклероз пов'язують з хронічними стресами, неправильним харчуванням, ігноруванням необхідності фізичної активності.

Атеросклероз аорти коронарних артерій

Атеросклероз аорти коронарних артерійБагато людей часто чують слово «атеросклероз», але далеко не кожен розуміє, в чому суть цієї хвороби і які її наслідки.

Атеросклероз являє собою повільне і непомітне звуження діаметра кровоносних судин, може вражати різні ділянки тіла, але переважно зачіпає артерії ніг або грудей. Велику небезпеку несе атеросклероз аорти коронарних артерій, так як це загрожує інфарктом.

Атеросклероз артерій нижніх кінцівок

Атеросклероз артерій нижніх кінцівокАтеросклерозом позначається процес, коли судини в тілі людини звужуються, порушується нормальна життєдіяльність організму. Кров по судинах тече з утрудненнями, переносить менше кисню, його недоотримують м'язи.

Атеросклероз Лікування атеросклерозу народними засобами

Атеросклероз Лікування атеросклерозу народними засобамиАтеросклероз - Небезпечне і важковиліковних захворювання, яке вражає великі судини. Хвороба характеризується утворенням на стінках судин атеросклеротичних бляшок, які сильно ускладнюють кровотік. У результаті порушується кровообіг в життєво важливих органах.

Атеросклероз черевного відділу аорти

Атеросклероз черевного відділу аортиАтеросклероз - це ураження артерій, з первинним відкладенням ліпідів в інтимі і наступною проліферацією гладком'язових клітин і сполучної тканини. Для розвитку процесу необхідно три основні чинники: поразка стінки судини, порушення струму крові на даній ділянці і дисліпідемія.

Дієта при атеросклерозі судин

Дієта при атеросклерозі судинАтеросклероз - це серйозне захворювання, яке викликане накопиченням вуглеводів, ліпідів, кальцію та інших речовин на стінках судин. В основному, він проявляється при порушеннях в ендокринній і нервовій системі. У разі його прояви вам необхідна дієта при атеросклерозі судин.

Народні засоби від атеросклерозу

Народні засоби від атеросклерозуАтеросклероз - хвороба, в процесі якої відбувається відкладення ліпідів у стінках артерій і судин. Подібні відкладення називаються бляшками холестеринів, вони звужують прохідність судин, закупорівая їх, тим самим затримують надходження кисню і необхідних поживних речовин.

Нестенозірующій атеросклероз брахіоцефальних артерій

Нестенозірующій атеросклероз брахіоцефальних артерійЗахворювання атеросклероз ще 20 років тому діагностувалося у людей похилого віку. Сьогодні число пацієнтів з цим підступним захворюванням невпинно зростає, причому вік хворих сильно помолодшав.

Атеросклероз вражає всі судини і артерії, але найбільш небезпечним вважається атеросклероз брахіоцефальних артерій.

Облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок

Облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівокЦе вид захворювання хронічного характеру виявляється відкладенням і накопиченням ліпопротеїдів і появою фібринозних бляшок. Внаслідок цього змінюється процес доставки крові в нижні відділи.

Облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок з'являється в результаті таких захворювань, як гіперхолестенемія; цукровий діабет і гіперглікемія. Також дуже впливають шкідливі звички, артеріальна гіпертензія, переїдання, гіподіномія, психічні та емоційні виснаження. Основним вважається генетичний фактор, вік (45-і старше) і чоловіча стать.

Препарати для лікування атеросклерозу

Препарати для лікування атеросклерозуУ лікуванні атеросклерозу застосовуються методики, націлені на різні системи організму. Лікування відбувається як за допомогою ліків, так і хірургічними методами, наприклад шунтуванням. Лікарські способи лікування розглянуті нижче.

Профілактика і лікування атеросклерозу

Профілактика і лікування атеросклерозуАтеросклероз - це хвороба, при якій порушується кровообіг і зменшується просвіт в артеріях через утворилися бляшок на стінках судин. Формування хвороби відбувається через порушеного обміну речовин, спадкових факторів, нервових перенапруг, неправильного харчування і куріння. У зв'язку з цим важливо проводити профілактику захворювання.

Профілактика атеросклерозу судин головного мозку

Профілактика атеросклерозу судин головного мозкуУ наш час найбільш актуальною стає захворювання, а також профілактика атеросклерозу судин головного мозку. Згідно з даними ВООЗ, в останні роки судинні захворювання мають тенденцію зростання практично у всіх розвинених країнах.

Церебральний атеросклероз судин головного мозку

Церебральний атеросклероз судин головного мозкуАтеросклероз прийнято вважати однією з найпоширеніших причин смертності нашого населення. Але до сьогоднішнього дня вчені повністю не виявили основні причини даного захворювання. Але, незважаючи на це, вони стверджують, що в першу чергу це пов'язано зі спадковістю.

Чи можна вилікувати атеросклероз

Чи можна вилікувати атеросклерозТі люди, які вперше почули діагноз - атеросклероз, відразу запитують у лікаря, чи можна вилікувати атеросклероз? Лікарі на це питання відповідають, що хвороба піддається лікуванню, головне, слухати рекомендації та дотримуватися їх.

Як лікувати атеросклероз нижніх кінцівок

Як лікувати атеросклероз нижніх кінцівокУ першу чергу необхідно кинути всі сили на коригування способу життя. Дієта допоможе знизити рівень холестерину і приведе в баланс інші ліпіди в крові, так само допоможе контролювати артеріальний тиск. Відмова від куріння не дозволить прогресувати хвороби і виключить ризик розвитку ішемії та інфаркту міокарда. Фізичні навантаження дозволять збільшити відстань безболевой ходьби, а також збільшать кількість кисню, що доставляється до тканин пошкодженої кінцівки.