Народне лікування деформуючого артрозу

Народне лікування деформуючого артрозуРеальне життя і біль - несумісні речі, від цієї недуги страждаємо не тільки ми, а й оточуючі. У сучасній медицині артроз лікується безліччю дорогих процедур і ліків, але іноді народні методи можуть виявитися не менш ефективними.

Народне лікування деформуючого артрозу за допомогою зігріваючого компресу

Хвороби суглобів викликають як гостру, так і тупий ниючий біль. Доведено, що за допомогою зігріваючого компресу, ефективного народного лікування деформуючого артрозу, можна від цього болю позбутися. Можливо, цей метод підійде і вам.

Вам знадобиться часточка лимона, потрібно вичавити з неї якомога більше соку, промокнути його ганчіркою і накласти на хворе місце, при цьому до ураженого місця покладіть і сам лимончик.

{LikeAndRead}

Якщо при використанні цього методу ваша біль пройшов, то він вам підходить, в іншому випадку компрес видаліть.

Є думка, що впоратися з болем можна за допомогою отрути зеленої картоплини. Для цього виріжте зелені місця на картоплі, дрібно порубати їх за допомогою м'ясорубки, поклавши в каструлю, нагрійте до 36 градусів, після цього кашку перекладіть в мішечок, що дорівнює за розміром вашому хворого суглоба.

Мішечок треба обернути поліетиленом і забинтувати. Положення ноги при цьому має бути вище положення тулуба, можна для цього скористатися слабкий подушечкою.

Народне лікування деформуючого артрозу за допомогою припарок для зняття болю

Біль зазвичай дає про себе знати в певний час. Звичайно, якщо не перенапружувати хворий суглоб. Так біль зазвичай загострюється в післяобідній час, і в першій половині сну.

Так що, лягаючи спати, подбайте про те, щоб накласти компрес або припарку перед сном.

Активне лікування артрозу за допомогою народних засобів потрібно продовжувати хоча б тиждень, відразу до застосування медикаментів не приступайте. Адже кожен препарат впливає на печінку, і наслідки можуть бути далеко не позитивними.

Так що краще використовувати мазі, припарки, протирання, а не вдаватися до застосування препаратів і отримувати удар по іншому здоровому органу. Такий спосіб не завдає шкоди організму, не впливає на внутрішні органи.

Розповімо ще про один спосіб позбавлення від артрозу. Робиться це за допомогою друшляка, окропу і листя будь-якої рослини. Листя обдають окропом, остуджують до температури тіла і подрібнюють. За допомогою отриманої кашки роблять компрес.

{/LikeAndRead}