Лікування плечового артрозу народними засобами

Лікування плечового артрозу народними засобамиОстеоартроз, його ще називають артроз - це хвороба, що руйнує суглоби.

Ознаки артрозу

Основна ознака цього захворювання біль, що з'являється при навантаженні на суглоб.

Встановити присутність артрозу можна при зав'язуванні фартуха ззаду. Якщо цей рух зробити важко або неможливо, значить, суглоби вимагають негайного лікування.

Раніше вважалося, що артроз неминучий, як настання старості. Сьогодні такі судження помінялися. Вчені медики довели, що це не механічне руйнування хряща, а, всього-навсього, його дегенеративне видозміна. З цієї причини хрящ стає менш гнучким, потихеньку стирається. Цей процес супроводжується запаленням тканин.

Лікування плечового артрозу народними засобами показує дієвий і досить успішний результат.

{LikeAndRead}

Методи народної медицини

Незамінний в лікуванні пошкоджених суглобів желатин. У ньому присутній колаген - основний елемент сполучної тканини тваринного походження. Найбільш ефективно його застосування внутрішньо у вигляді розчину.

Для приготування лікувального засобу чайну ложку сухого желатину додають у склянку з теплою водою. Загуснув розчин приймають щоранку.

Дієвим засобом боротьби з плечовим артрозом ще з давніх часів вважається прополіс. Змішавши 3 грами прополісу і 50 грам свинячого жиру, отримаємо мазь, яку необхідно втирати в плечовий суглоб.

Дуже добре допомагають в лікуванні артрозу стовпчики з рильцями кукурудзи.

Дві чайні ложечки рилець заливають 300 гр. води і кип'ятять протягом 7 хвилин. П'ють відвар перед прийомом їжі.

Дуже дієво замотування хворого плеча полотнину тканиною, попередньо змоченою в розчині сінної потерті.

У селах для лікування артрозу роблять компреси з відвару сушеного вівсяного зерна.

Три ложки чищеного вівса заливають 300 гр. води і кип'ятять 12 хвилин. На хворому суглобі компрес з вівсяним відваром необхідно тримати 50-60 хвилин.

І ще один дієвий народний рецепт. Для приготування його знадобиться ложка меду і стільки ж дрібної солі. Це все змішується, наноситься на клапоть з льону і прикладається на хворе плече. Закутується. Робити щодня перед сном.

Лікування плечового артрозу народними засобами більш ефективно, якщо його поєднати з методами загальнозміцнюючий дії. Для цього не можна сильно навантажувати суглоб, необхідно приймати вітаміни і внести зміни в свій режим дня.

{/LikeAndRead}