Лікування запалення суглобів народними засобами

Лікування запалення суглобів народними засобамиЗ давніх часів люди шукають універсальні ліки, що зцілює від багатьох хвороб. Природа подарувала нам достаток рослин і трав, тому лікування запалення суглобів народними засобами допомагає наблизити зцілення. Часто традиційна медицина стає дуже доступною. Мало хто може купити дорогі ліки або зробити складну операцію по заміні суглоба.

Зміст:

  • Загальні симптоми запалення суглобів
  • Лікування запалення суглобів народними засобами

Сьогодні ми знайомі з основними хворобами суглобів і кінцівок, розрізняємо їх. Не з чуток знаємо поняття «запалення суглобів» і назви «артрит», «артроз» «поліартрит», «ревматоїдний артрит», «бурсит», «ревматизм». На питання - як лікувати запалення суглобів, - кожен відповідає сам себе: звернутися до традиційної медицини або проводити лікування запалення суглобів народними засобами.

{LikeAndRead}

Загальні симптоми запалення суглобів

Лікування запалення суглобів народними засобами

Запальний симптом в суглобі найчастіше розвивається від переохолодження, деформації через фізичного перевантаження, інфекції, судинних порушень або травми. Виникає різка, ниючий біль, порушення рухової функції, підвищується температура і змінюється забарвлення оточуючих покривів.

Артрити

При артриті запалення суглобів носить двоякий характер. Гострий артрит часто звернемо, і не призводить до повної нерухомості суглоба. Хронічний артрит обумовлений прогресуванням обмеження рухливості, болючість суглоба посилюється вночі, під ранок і при русі. Ревматоїдний артрит - особливо тяжке хронічне захворювання, що супроводжується деформацією суглобів, починаючи з пальців рук і стоп. Супроводжується онімінням і зябкостью в кінцівках.

Артрози

При артрозі запалення суглобів починається безсимптомно. Ця група хвороб носить дегенеративно-запальний характер і є найпоширенішою. Біль частіше тупа, посилюється на початку руху після спокою. При локалізації в тазу або стегні біль віддає в пах. Обтяжується стан ломота і почуттям тяжкості в кістках, відсутністю можливості нормально заснути. Поліартроз вражає багато суглоби одночасно. Відмітною ознакою його є ураження суглобів хребта і кінцівок.

Бурсит

При бурситі гнійне запалення суглобів супроводжується накопиченням в навколосуглобових сумці ексудату. Джерелами запалення є специфічні інфекційні збудники або постійні травми сумок суглобів. Найчастіше має місце бурсит ліктьових, колінних і плечових суглобів. Відрізняється бурсит від артриту відсутністю болів в суглобах.

Ревматизм

При ревматизмі пошкоджуються великі суглоби. Встановлено, що ревматизм викликає стрептококова інфекція в носоглотці. Ревматичне запалення суглобів може виникнути в будь-якому віці, частіше починається у дітей від 5 до 15 років. Хвороба супроводжується лихоманкою, припухлістю, інтоксикацією, дає ускладнення на серцеву діяльність.

Лікування запалення суглобів народними засобами

Лікування запалення суглобів народними засобамиНаші бабусі дуже мудро використовували дари природи і лікували запалення суглобів натуральними рослинними антибіотиками. Настої і відвари одного виду трав або збору трав готуються на воді, настоянки - на спирті, основу мазей складають прожарені рослинні масла, вазелін.

Дослідження останніх років підтверджують, що лікування запалення суглобів народними засобами досить ефективно. Відвари, настої, мазі і компреси з лікувальних трав - краще народний засіб від запалення суглобів і зменшення болю.

Артрити

Лікування артриту спрямоване на зниження запальної реакції в суглобі за допомогою фізіотерапевтичних та медикаментозних засобів впливу на вогнища інфекції. Лікування запалення суглобів народними засобами здійснюється правильно зібраними і підготовленими частинами лікарських рослин. Істотну роль у нормалізації стану грає народний засіб від запалення суглобів у вигляді компресів з листя алое або ріпчастої цибулі з цукром для зняття пухлин.

Артрози

Лікування артрозів проводиться за допомогою кортикостероїдів та лікувальної гімнастики. Ефективне народний засіб від запалення суглобів - компреси з грязей, блакитної глини та протизапальний настій з медом і сушеницей болотної. Зменшенню навантажень на уражені суглоби сприяє зниження маси тіла хворої людини. Лікування запалення суглобів народними засобами у вигляді примочок з герані знеболить і зменшить запалення.

Бурсит

Лікування бурситу здійснюється комплексно, починаючи від проколу і промивання порожнини запаленої сумки. Такі рани лікує народний засіб від запалення суглобів у вигляді подрібненого звіробою звичайного, що володіє антисептичною і протизапальною дією. Лікування запалення суглобів народними засобами при бурситі здійснюється за допомогою настоїв буркуну лікарського, сприяючого загоєнню ран. Прикладання листя капусти, подорожника зніме набряклість і жар в суглобі.

Ревматизм

Зніме біль народний засіб від запалення суглобів у вигляді компресу з лопуха, таволги і чебрецю. Лікування запалення суглобів народними засобами при ревматизмі здійснюється у вигляді втирання спиртової настоянки ялівцю звичайного, що зменшить ревматичний біль.

Травми, вивихи і розтягування

Після вправляння вивиху або при розтягуванні полегшить хворобливі стани народний засіб від запалення суглобів у вигляді болезаспокійливого настою з брусниці, кропиви, пижма і кульбаби.

Лікування запалення суглобів народними засобами не викликає алергії, прискорює загоєння і відновлення пошкоджених тканин. Кожне лікарська рослина має різноманітні групи хімічних сполук, які визначають вплив на кожен орган людини. Гіркоти, ферменти, кислоти, мінеральні солі, антибіотики наділені потужним дією відновлювати здоров'я людини. Розумне використання ефірних масел, органічних смол, мікроелементів рослин позбавлене побічних ефектів і творить чудеса.

{/LikeAndRead}