Як вилікувати артроз колінного суглоба

Як вилікувати артроз колінного суглобаГонартроз - захворювання колінного суглоба. Воно протікає досить легко в порівнянні з іншими подібними хворобами і рідко призводить до інвалідності. Артроз вражає два колінних суглоба, при цьому біль буває відчутна лише в одному, але щоб впоратися з хворобою, потрібно для початку виявити причини, а потім зайнятися їх усуненням.

Тому необхідно звернутися за допомогою до лікаря, який підкаже, як вилікувати артроз колінного суглоба. Перш за все, він призначить обстеження, а потім складе план індивідуального лікування. Варто відзначити, що не можна займатися самолікуванням.

При терапевтичному лікуванні гонартроза необхідно скомбінувати ряд заходів та одразу вирішити не одну задачу.

По-перше, слід почати з усунення больових відчуттів і прискорити відновлення суглобового хряща.

{LikeAndRead}

По-друге, необхідно зайнятися активізування кровообігу в області ураженого суглоба і знизити тиск на пошкоджені майданчики суглобових кісток.

По-третє, потрібно зміцнити м'язи, які оточують хворий суглоб і по можливості збільшити його рухливість. Дані заходи допоможуть зрозуміти, як вилікувати артроз колінного суглоба.

Протизапальні та інші препарати, що допомагають в лікуванні

При артрозах колінного суглоба призначають протизапальні, негормональні препарати, які застосовуються для усунення болю і запалення. Усунувши гострий біль, можна буде перейти до масажу, гімнастики та іншим фізіотерапевтичним процедурам, які допоможуть вилікувати дане захворювання.

Варто відзначити, що мазі і креми не можуть зцілити захворювання повністю, але, тим не менш, вони допомагають зменшити біль. Тому мазі - корисні, особливо якщо вони мають зігріваючу ефектом, тому що покращують кровообіг в суглобі.

Фахівці для цих цілей рекомендують застосовувати Гевкамен, Еспол, Нікофлекс-крем, так як вони практично не дають побічних явищ, а у пацієнтів вони викликають почуття розслабляючого тепла і особливого комфорту.

Для лікування даного захворювання застосовуються компреси. Вони володіють найбільшим ефектом у порівнянні з мазями. Лікарі нерідко своїм пацієнтам рекомендують димексид, бішофіт і жовч медичну.

Захворювання можна вилікувати внутрішньосуглобовими ін'єкціями. Вони полегшують стан пацієнта, але позитивних результатів можна досягти і за допомогою мануальної терапії або фізіотерапії. Часом буває достатнім провести декілька процедур, щоб хворий відчув полегшення.

Підводячи підсумок вище викладеного, хочеться відзначити, що вилікувати артроз буває важко. Тому необхідно берегти суглоби і не варто займатися самолікуванням. Адже хвороба може почати прогресувати. Потрібно вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою.

{/LikeAndRead}