Деформуючий артроз 3 ступеня

Деформуючий артроз 3 ступеняДеформуючий артроз - хронічне захворювання, при якому намічається дистрофія суглобового хряща, з часом розповсюджується на епіфізу кісток, які складають суглоб. Ця хвороба за своєю суттю поліетіологічна.

Несприятливі умови роботи, нервові, генетичні та інші фактори можуть вплинути на появу і розвиток артрозу.

Артроз буває трьох ступенів. При хворобі першого ступеня утруднюється виконання роботи, друга ступінь хвороби перешкоджає виконанню роботи, а деформуючий артроз 3 ступеня веде до втрати працездатності.

Одним з основних симптомів артрозу можна назвати біль у суглобах, особливо що виникає при русі. Спочатку при початковій стадії хвороби болю особливо не турбують і вщухають при спокої. Але деформуючий артроз 3 ступеня викликає такі болі, які не вщухають навіть при тривалому спокої хворого.

{LikeAndRead}

Іншим симптомом цієї хвороби можна назвати хрускіт в суглобах. Це пов'язано з тертям поверхонь суглоба. Також намічається зменшення рухливості суглоба, при 3 ступені хвороби рухливість суглоба особливо знижується. Останнім симптомом можна назвати деформацію суглоба.

Хвороба найчастіше зустрічається у пацієнтів, чий вік вище 45-і.

Хвороба діагностується за допомогою рентгенівського знімка. При діагностиці хвороби також використовують томографію.

Лікування хвороби

Як правило, лікування хвороби спрямоване на зменшення болю або запалення. Лікування в таких випадках є симптоматичним. Застосовується не тільки лікування за допомогою медикаментів, а й фізіотерапія або курортне лікування.

Таким чином, здійснюється комплексне лікування хвороби, яке спрямоване не тільки на зменшення болю, але і на відновлення якості життя, працездатності пацієнта.

Крім вищевикладених методів лікування, які в медичній літературі інакше називаються консервативними, здійснюється також лікування за допомогою хірургічного втручання, під час якого проводиться видалення суглоба і його заміна новим.

Якщо ж у вас є симптоми артрозу, то найкраще зверніться до лікаря і пройдіть медичне обстеження, оскільки лікування такої складної хвороби в домашніх умовах може призвести до жахливих наслідків, а адже здоров'я - найважливіший фактор нормальної працездатності.

{/LikeAndRead}