Ефективний засіб від ангіни

Ефективний засіб від ангіниСучасна людина часто страждає гострими і хронічними захворюваннями глотки, серед яких особливе місце займають важкі форми ангін. У глотці людини знаходиться сім шляхів: два слухових, два носових, стравохід, гортань і рот. У ній так само розташовуються мигдалини, які першими дізнаються про ангіні і або знищують хвороботворні бактерії, або готують імунну систему до боротьби з ними.

Звичайно, імунітет сприяє сталості внутрішнього середовища в глотці і як ефективний засіб від ангіни допомагає протистояти інфекціям. Але, не у всіх випадках його дія дає позитивний результат. Краще під час вдатися до медикаментозного лікування або засобів народної медицини.

Сьогодні ми розглянемо декілька варіантів таких засобів, що допомагають лікуванню ангіни без вживання антибіотиків і інгаляцій.

{LikeAndRead}

Перше ефективний засіб від ангіни, яке служить також для зміцнення імунітету - вправа для шиї. Його виконують перед сніданком або ввечері, через 4 години після їди. Розведіть стопи ніг в сторони і опустіться на підлогу між п'ят. Руки схрестіть на грудях і дивіться вперед. Повітря вдихайте через ніс, ніби нюхаєте квітка, злегка розширюючи ніздрі і на рахунок - перший раз до 10, другий і наступні додаючи по дві одиниці і так, поки глибина вашого вдиху не досягне 20.

Потім виконайте наступне: висуньте нижню рухливу щелепу вперед, мова знаходиться за нижніми зубами, на видиху виробляємо рівномірні руху, рухомий щелепою зображуючи гавкіт собаки. Під час вправи розширте очі якомога більше, напружте спину, руки і плечі.

Після кожного видиху розслабтеся, прибирайте на місце щелепу, стуліть губи, прикрийте очі, руки опустіть вздовж тіла і зніміть напруга легким вільним диханням. Вправа рекомендується виконувати 5 днів.

Наступне ефективний засіб від ангіни - полоскання горла. Його проводять протягом трьох днів: розчином теплої води з додаванням високоефективного гігієнічного засобу Малавит (з розрахунку 10 крапель на 200 гр. Води), 6 разів на день;

Крім усього перерахованого існує ще одне дуже гарне і ефективний засіб від ангіни але, тільки для дорослих, які не страждають серцево-судинними захворюваннями. Підігрійте 100 гр. горілки, додайте? частина чайної ложки чорного перцю і випийте, укутайтеся тепліше і постарайтеся заснути. До ранку ангіна обов'язково пройде.

{/LikeAndRead}