Чим лікувати горло при ангіні

Чим лікувати горло при ангініПри ангіні дуже важливо визначити симптоми хвороби і почати правильне і своєчасне лікування. Симптомами ангіни є біль у горлі, утруднене ковтання і головний біль. Розглянемо більш детально, ніж лікувати горло при ангіні.

При даному захворюванні спостерігається підвищення температури і втрата апетиту. Ангіна вважається небезпечним захворюванням, оскільки її неповне лікування може спровокувати ускладнення у вигляді ревматизму або захворювання нирок.

Чим лікувати горло при ангіні

По-перше, при перших ознаках захворювання необхідно почати полоскати горло. Для цього можна використовувати або морську воду, або розчин натрію хлориду. Також прекрасне дію на горло надає содове полоскання, настій календули, ромашки, шавлії або фурацилін.

{LikeAndRead}

Існує безліч народних засобів, якими можна лікувати горло при ангіні. Наприклад, одну чайну ложку суцвіть ромашки змішати з однією столовою ложкою квітів липи і заварити однією склянкою окропу. Потім настояти близько тридцяти хвилин і пити тричі на день по півсклянки.

По-друге, дуже важливо дотримуватися щадний режим. Перші два-три дні необхідно провести в ліжку. Для хворого потрібно виділити окремий посуд і захистити його від спілкування з дітьми. Якщо хвороба протікає у важкій формі, необхідно відразу ж госпіталізувати хворого в інфекційне відділення.

Основою лікування горла при ангіні є використання антибактеріальних препаратів, які призначаються лікарем. Протягом чотирьох або п'яти днів стан хворого має нормалізуватися. Якщо цього не сталося, терміново потрібно звернутися до фахівця. Також на питання, чим лікувати горло при ангіні, більш докладно може відповісти лікар у поліклініці.

Поради по лікуванню горла при ангіні

  1. Ефективним засобом для лікування горла є прополіс. На ніч невеликий шматочок прополісу можна покласти за щоку.
  2. Також для лікування ангіни допоможе шматочок лимона. Цедру цього фрукта необхідно повільно жувати, а потім протягом години не вживати їжу.
  3. Так як в основному хвороба протікає з підвищеною температурою, для її зниження рекомендується використовувати варення з малини і мед. Також для цього можна використовувати настої з ромашки і липового цвіту, журавлину, лимон або брусницю.

Тепер ви знаєте, чим лікувати горло при ангіні. Але важливо пам'ятати, що якщо температура не проходить тривалий час, а стан хворого не поліпшується, необхідно відразу ж звернутися до лікарні.

{/LikeAndRead}