Флемоксин солютаб при ангіні

Флемоксин солютаб при ангініЄдиним результативним способом попередження ускладнень при будь-яких формах ангіни вважається проведення терапії із застосуванням антибіотиків. Основними препаратами для лікування даної інфекції називаються засоби пеніцилінової групи, однак, останнім часом, все більшого поширення набувають азаліди, в якості базового активного інгредієнта, що містять амоксицилін.

Схема дії флемоксин Солютабу

Даний антибіотик відноситься до напівсинтетичних пеніцилінів і характеризується широким спектром дії. Основна активність препарату спрямована на стафілококову і стрептококову групу бактерій, що робить незамінним флемоксин солютаб при ангіні.

При проникненні в організм, ліки повністю абсорбується шлунково-кишковим трактом, не вступаючи у взаємодію з кислим середовищем. Поширення компонентів антибіотика не залежить від прийняття їжі і відрізняється широким розподілом у тканинах організму.

{LikeAndRead}

Показання до застосування флемоксин Солютабу

Самостійно рекомендується призначати флемоксин солютаб при ангіні, пневмонії, нефриті, уретриті, різних гінекологічних інфекціях, лептоспірозі, гонореї. Спільно з метронідазолом, препарат ефективний при загостреннях хронічної форми гастриту, виразкових захворюваннях шлунка і дванадцятипалої кишки.

При інфекційний мононуклеоз і лімфолейкозі слід дотримуватися коректності при призначенні даного антибіотика, оскільки існує ризик виникнення екзантеми.

Флемокін солютаб при ангіні: переваги та недоліки

Як і інші препарати з ряду азолідов, флемоксин солютаб викликає набагато меншу кількість побічних ефектів, оскільки ніяк не впливає на нормальну мікрофлору. Крім цього, ліки дозволяє безпечно збільшувати дозування вдвічі, для досягнення найкращого бактерицидного ефекту. Флемоксин солютаб при ангіні допустимо використовувати в рамках комплексної терапії, у зв'язку з тим, що він не вступає в конкурентну взаємодію з антигістамінними і протигрибковими препаратами.

Єдиним критичним фактором для призначення даного засобу може стати тільки гіперчутливість до бета-лактамних антибіотиків. Поява побічних ефектів спостерігається досить рідко, що робить флемоксин солютаб одним з найбільш затребуваних антибіотиків при захворюванні на ангіну.

{/LikeAndRead}