Ознаки ангіни у дорослих

Ознаки ангіни у дорослихАнгіна є одним з найпоширеніших захворювань серед дітей і дорослих, як холодною зимою, так і спекотним літом. Цей підступний недуга може мати вірусний і бактеріальний характер. Як же вберегтися від ангіни і, які ознаки ангіни у дорослих?

Дана хвороба зазвичай починається раптово. Сильний озноб, слабкість, ломота в суглобах - перші ознаки ангіни у дорослих! До головних і більш болісним симптомам при ангіні можна віднести наступне ознаки:

Різка і сильний біль в горлі

Біль горла при ангіні доставляє хворому багато клопоту. По початку вона незначна і турбує лише при ковтанні, після чого стає сильніше і сильніше, і в результаті стає гострою і постійною.

Пробки і білий наліт - головні ознаки ангіни у дорослих

При ангіні зазвичай спостерігається почервоніння мигдалин, дужок піднебіння і піднебінного язичка. Часто на мигдалинах і дужках з'являється білий наліт або жовті гнійнички, які ще називають пробки. Ці виділення скупчуються в лакунах і являють собою виділення з відмерлими клітинами епітелію і лейкоцитів. З пробок можуть формуватися невеликі абсцеси. Для боротьби з гнійниками знадобиться прийом антибіотиків.

{LikeAndRead}

Висока температура

Практично завжди при ангіні температура підвищується, навіть до 39 або 40 градусів, тому рекомендують прийом жарознижуючих засобів. Температура триматиметься високої до того часу, поки не зникнуть гнійнички і білий наліт на гландах. Після температура може знизитися і залишатися в межах 37,2 градусів, поки не завершиться запальний процес.

Запалені лімфовузли

Характерною ознакою ангіни є збільшення щелепних лімфатичних вузлів, які стають більше в розмірах і еластичними, хворобливими при пальпації.

Додаткові ознаки ангіни у дорослих - сухість у горлі, хрипота, загальна слабкість, запаморочення, блювота, запалення слизової очей, набряк слизової оболонки гортані, нежить. Залежно від стану імунної системи, ознаки можуть проявитися як на другі, так і на п'яту добу від початку запального процесу. Такі симптоми можуть тривати до двох тижнів.

Слід пам'ятати, що ангіна - дуже небезпечне захворювання і ставитися до нього з погордою не варто. При перших же ознаках негайно потрібно звернутися до лікаря, який призначить правильне лікування. Бережіть своє здоров'я!

{/LikeAndRead}