Препарати для лікування ангіни

Препарати для лікування ангіниПочервоніння і гнійний наліт на мигдалинах, біль і першіння в горлі, підвищена температура - це симптоми такого захворювання як - ангіна. Препарати для лікування ангіни в широкому асортименті і в різних лікарських формах продаються в аптечних пунктах. Пропонуючи медикаменти, як на природних рослинних компонентах, так і створених синтетичним шляхом.

Препарати для лікування ангіни природного походження

Шавлія - це рослинний препарат, що володіє терпкою, антисептичним, місцеву протизапальну дію. Лікарський препарат впливає на грампозитивні бактерії. Випускається у вигляді пастилок і таблеток.

Спосіб застосування:

Дорослим рекомендовано тримати в роті до повного розсмоктування таблетки або платівки, але не більше 6 штук на день, з перервою в 2 години. Дітям до 5 років - по 2 таблетки на день. Застосовувати протягом тижня. Можна застосовувати при вагітності.

{LikeAndRead}

Настоянка евкаліпта - це відхаркувальний, знеболюючу, протизапальну засіб. Використовується для прийому всередину, накапавши 20-30 крапель на півсклянки води.

Антибіотики, як препарати для лікування ангіни

Вільпрафен - це антибіотик, який належить до групи макролідів і має бактерицидні властивості. Випускається у формі таблеток по 100 і 500 мг.

Спосіб застосування:

Таблетку запивають повною склянкою води. Доза для дорослого становить 1-2 грами на добу, розділені на 3 прийоми. Для дітей дозування розраховується залежно від ваги дитини - по 40-50 мг / кг на добу, розділені на 3 прийоми. Лікування від 5 днів до 3 тижнів, залежно від тяжкості хвороби.

Біопарокс - антибіотик з бактеріостатичними властивостями, ефективний при лікуванні захворювань, викликаних стафілококової інфекцією. Випускається у вигляді аерозолю в 50 мг флаконі.

Застосовується для інгаляцій для дорослих - 4 рази на день. Дітям - 2 рази. Курс лікування 7 днів.

Флемоксин солютаб - це антибіотик, який належить до групи пеніцилінів широкого спектру дії. Застосовується при захворюваннях, викликаних грампозитивними і грамнегативними бактеріями.

Призначається для дорослої людини - 500-750 мл 2 рази на день, для дітей 10-20 мг - 3 рази на день.

Ці препарати для лікування ангіни ефективні і доступні, але метод лікування і дозування призначає лікар, який відштовхується від віку і ступеня тяжкості хвороби пацієнта.

{/LikeAndRead}