Кращий засіб від ангіни

Кращий засіб від ангіниМигдалини є фільтром від різних хвороботворних мікроорганізмів. Інфекція, яка впроваджується в тканини, викликає запалення - ангіну. Запалення мигдалин супроводжується першением, сухістю і болем у горлі при ковтанні. Підвищення температури і збільшення розмірів лімфовузлів, почервоніння горла, слабкість, нездужання - це симптоми ангіни. Кращий засіб від ангіни - це розчин Люголя.

Розчин Люголя - це лікарський препарат темно-коричневого кольору, що продається в аптеках у флаконах по 8 мл. До його складу входить вода, калій і йод. Застосовується для обробки слизових гортані. Люголь має антисептичні властивості, вбиваючи бактерії, що знаходяться на верхньому шарі епітелію гортані, сприяючи полегшенню загального стану, так як відбувається зменшення інтоксикації в організмі.

{LikeAndRead}

Розчин Люголя, як кращий засіб від ангіни

Спосіб застосування: на ватний тампон наноситься певна кількість лікарського препарату і обробляють горло 4 рази на день. Застосування Люголя-спрею полегшує нанесення ліки, забезпечуючи дозоване розпорошення на запалені мигдалини.

Препарат має бактерицидні властивості і бореться з патогенними грибами, дріжджами; ефективний при боротьбі з грамнегативними і грампозитивними бактеріями. Стафілококова флора теж руйнується під дією цього препарату при тривалому застосуванні.

Застосування розчину Люголя при вагітності

Жінки, що виношують дитину, мають ослабленим імунітетом і тому схильні до вірусних інфекцій. Багато ліків при лікуванні вірусних захворювань їм протипоказані і Люголь - як кращий засіб від ангіни, допоможе при запаленні мигдалин у вагітних жінок. Він вбиває бактерії, не дозволяючи інфекції поширюватися. Вміст йоду в складі препарату мало, щоб бути небезпечним для розвитку плоду, а йодид калію не всмоктується в кров.

Застосування розчину Люголя дітям

Діти, особливо дошкільного віку, часто хворіють таким захворюванням як ангіна. При перших симптомах захворювання - почервоніння і біль у горлі, необхідно змастити запалені мигдалини малюка розчином Люголя. Допустимо використовувати препарат з 6 місячного віку.

Розчин Люголя, як кращий засіб від ангіни, застосовується успішно при лікуванні цього захворювання. Але є побічні ефекти, такі як - нудота, діарея, набряк дихальних шляхів. Тим, хто чутливий до йоду, не рекомендується застосування цього препарату.

{/LikeAndRead}