Який антибіотик приймати при ангіні

Який антибіотик приймати при ангініАнгіна - досить важке захворювання, нерідко стає причиною загальних ускладнень, що вражають суглоби, серце, нирки та інші органи. Ігноруючи необхідність системного кваліфікованого лікування, багато хто воліє самостійно вирішувати, який антибіотик приймати при ангіні, так само як і припиняти прийом препарату при першому ослабленні симптомів інфекції.

Причини призначення антибіотиків. Показання до застосування

Згідно з механізмом впливу, антибіотики, при попаданні в організм, планомірно ліквідують всі бактерії, безвідносно до їх корисності або шкідливості. У зв'язку з цим, багато пацієнтів негативно ставляться до призначення подібних препаратів, побоюючись несприятливих наслідків.

Безумовно, лікування ангіни народними засобами можливо і результативно, проте на практиці доведено, що включення антибіотиків в курс лікування значно знижує тривалість захворювання і виникнення подальших ускладнень.

{LikeAndRead}

Основними показаннями до призначення антибіотиків служать відсутність простудних симптомів при різкому підвищенні температури, освіта характерного нальоту на мигдалинах, болючість лімфовузлів. Навіть при нез'ясованої етіології, фахівець повинен зробити вибір, який антибіотик приймати при ангіні в конкретному випадку, враховуючи особливості пацієнта і його реакцію на різні препарати.

Який антибіотик приймати при ангіні: особливості вибору

Далеко не всі медикаменти, пов'язані з антибіотиків, ефективні при зараженні ангіною. Марним буде прийом сульфаніламідів або препаратів тетрациклінового ряду, оскільки всі стрептококи абсолютно індиферентні до даних лікарських засобів.

Добру результативність при різних формах ангіни показують ліки з ряду пеніциліну, яким і слід віддати перевагу при відсутності алергічних реакцій. При неможливості призначення даних медикаментів лікування слід будувати на основі клацида, лендацін і еритроміцину.

Незалежно від швидкості прояви антибактеріального ефекту, необхідно повністю пропити призначений курс лікування, щоб знизити можливість різних ускладнень. Оскільки захворювання має різну етіологію, який антибіотик приймати при ангіні в даному випадку може визначити виключно спеціаліст, тому будь-яке самолікування настійно не рекомендується.

{/LikeAndRead}