Як збити температуру при ангіні

Як збити температуру при ангініАнгіна - симптоми, причини

Ангіна - дуже поширене інфекційне захворювання верхніх дихальних шляхів. Збудниками її, як правило, є стрептококи. Вони виявляють свою дію при низькому імунітеті, переохолодженні організму. Супутником ангіни найчастіше є гнійний наліт у горлі і висока температура тіла.

Ангіна страшна ускладненнями, які вона може викликати. Це, в основному, порушення роботи серця, болі в суглобах. Тому температуру при ангіні обов'язково потрібно збивати.

Як збити температуру при ангіні

Перше питання, що виникає при захворюванні людини - як збити температуру при ангіні. Адже це захворювання супроводжується, як правило, дуже високою температурою, і вона може піднятися від 37 до 39,8 С.

{LikeAndRead}

Для зниження температури застосовують парацетамол. Можна використовувати анальгін з димедролом. Але ці препарати лише ненадовго знижують температуру.

Якщо ангіна протікає в складній формі, і температура тримається, її потрібно лікувати із застосуванням антибіотиків. У цьому випадку застосовуються Флемоксин, солютаб або Макропен.

Після закінчення першого дня прийому антибіотиків, питання як збити температуру при ангіні, відпадає сам по собі, так як температура падає повністю, або знижується до допустимих меж (37-37,5). Антибіотики слід приймати у відповідності з рекомендаціями лікаря не менше одного тижня.

Іноді при перебігу захворювання температура підскакує до дуже високих показників, і питання як збити температуру при ангіні, стає життєво важливим. У таких випадках можна застосовувати жарознижуючі свічки, так як вони діють швидше.

Існує народний спосіб швидкого зниження температури, при якому оцет розводять з водою, в пропорції один до трьох, змочують бавовняну простирадло в цьому розчині і закутують у неї хворого. Температура падає за кілька хвилин.

У будь-якому випадку, який би метод зниження температура ви не вибрали, потрібно дотримуватися постільного режиму, пити багато соків і лікувальних чаїв, регулярно полоскати горло різними відварами і настоями. Для цього можна застосувати сіль, соду, фурацилін, відвар ромашки, шавлії, настій прополісу і безліч інших настоїв і відварів. Це допоможе очистити горло від нальоту і бактерій і сприятиме зниженню температури.

Дотримуючись дані рекомендації, дане захворювання буде проходити м'якше і, головне, без ускладнень.

{/LikeAndRead}