Як лікувати ангіну народними засобами

Як лікувати ангіну народними засобами           У більшості випадків джерелом ангіни стає інфекція, але також вона може виникнути на тлі сильного переохолодження. Її основні симптоми - сильний біль у горлі і висока температура.

Перш ніж купувати дорогі лікарські препарати і починати прийом антибіотиків, спочатку прочитайте про те, як лікувати ангіну народними засобами

Лікування ангіни народними засобами за рецептами Людмили Кім

Людмила Кім - відома цілителька. Вона пропонує свої рецепти для лікування ангіни будь-якої тяжкості.

Якщо ангіна тільки починається, потрібно попередити її розвиток. Для цього запасіться стільниковим медом. Шматочок меду потрібно розжовувати в роті протягом двох годин. Повторюйте цю процедуру, поки не відчуєте полегшення.

{LikeAndRead}

Наступні поради підкажуть, як лікувати ангіну народними засобами, якщо тону вже набула більш інтенсивний характер.

  • Добре допомагає полегшити біль і зняти запалення буряковий сік. Буряк подрібніть за допомогою терки, перемішайте зі столовою ложкою оцту і залиште на одну годину. Після цього відіжміть сік. Отриманим соком потрібно полоскати горло, ковтаючи пару ложок.
  • Подібним чином використовують і цибулевий сік. Його приймають по одній ложці за сніданком і вечерею.
  • Спробуйте зробити компрес з тертого лука, який слід прикладати на шию. Не варто його тримати надто довго - може виникнути опік.

Трави-лікарі або як лікувати ангіну народними засобами

Трави - наші незамінні помічники при будь-яких захворюваннях. Для лікування ангіни вони також з успіхом використовуються.

Мало хто знає, що звичайна зелень кропу здатна полегшити захворювання ангіною. Для цього молоду зелень кропу потрібно заварити і пити замість чаю протягом декількох днів.

Трохи про те, як лікувати ангіну народними засобами, використовуючи полоскання горла теплими відварами трав. Збори трав можуть бути різними. Тут ми наведемо найпоширеніші і доступні засоби.

  • Змішайте в рівних пропорціях аптечну ромашку, пелюстки троянди, листя мати-й-мачухи, шавлії і малини. Зробіть відвар з цього збору і як можна частіше проводите полоскання горла.
  • Ангіна супроводжується сильним підвищенням температури тіла. Жарознижуючу і потогінну дію має бузина чорна. Для відвару використовують її квіти. Приймати відвар потрібно в невеликій кількості до п'яти разів на день.

Знаючи, як лікувати ангіну народними засобами, ви зможете перемогти хворобу, використовуючи силу природи, а не сумнівні лікарські препарати.

{/LikeAndRead}