Як лікувати ангіну антибіотиками

Як лікувати ангіну антибіотикамиДіагноз «ангіна» ставлять зазвичай при гострому або хронічному запаленні мигдалин. Його причиною може бути бактеріальна, вірусна або ж грибкова інфекція.

Лікування ангіни

Існує безліч «бабусиних» методів лікування ангіни, але на сьогодні найбільш дієвим і ефективним є лікування ангіни за допомогою медикаментозних препаратів, до числа яких входять антибіотики, жарознижуючі, імунностімулятори і вітаміни. Лікар, звичайно ж, буде наполягати на антибіотикотерапії, оскільки такий спосіб лікування найбільш ефективний і запобіжить ускладнення хвороби.

Як лікувати ангіну антибіотиками?

Антибіотики потрібні для того, щоб зменшити вираженість симптомів ангіни, скоротити тривалість хвороби і уникнути всіляких ускладнень, таких як ревматична лихоманка, паратонзиллит, флегмона шиї. Як лікувати ангіну антибіотиками вам пояснить лікар.

{LikeAndRead}

Причиною призначення антибіотиків можуть бути запалені лімфовузли на шиї, мигдалини з нальотом, підвищена температура. Якщо раптом у вас виявили хоча б три ознаки, антибіотик буде призначений в обов'язковому порядку.

За наявності одного-двох ознак, швидше за все, буде призначена мікробіологічна експертиза, яка і виявить збудників хвороби. Іноді ангіну можуть переплутати із застудою, але в такому випадку лікування антибіотиками буде неефективно.

Як лікувати ангіну антибіотиками самостійно?

Краще не ризикувати, займаючись самолікуванням, оскільки у вас може бути алергія на певні препарати, про яку ви й не знаєте. Найчастіше при ангіні призначають амокціклав, пеніцилін, амоксицилін.

Якщо ж часу на відвідування лікарні немає, а хвороба прогресує, запитаєте в аптеці про наступні препаратах: еротріміцін, цефалексин, рулід, цефаземін. Проконсультуйтеся у фармацевта, як лікувати ангіну антибіотиками. Запитайте також про знезаражувальних засобах, які йдуть як доповнення до основних препаратів. Але при першій же можливості поспішайте на прийом до лікаря.

  • Застосовуючи еритроміцин, поліпшення можна спостерігати вже на третій день, у окремих хворих позитивний ефект з'явився вже через 12 годин.
  • Тетрациклін допомагає вже через 24 години, але в деяких випадках його дія була відчутно лише на третій день. 36% людей, які застосовують препарат, не відчули лікувальний ефект зовсім.
  • Жарознижуючі препарати часто вживати не варто, адже підвищена температура сприяє боротьбі з хворобою.

Тому не задавалися питанням «як лікувати ангіну народними засобами». Терапевт допоможе вилікувати її швидше і ефективніше, розповість, як лікувати ангіну антибіотиками.

{/LikeAndRead}