Як вилікувати ангіну у дитини

Як вилікувати ангіну у дитиниАнгіна - часто зустрічається захворювання в педіатрії, що відноситься до групи інфекційних респіраторних поразок. Гострий характер хвороби і важкі клінічні прояви роблять питання, як вилікувати ангіну у дитини досить актуальним, особливо в сезон застуд.

Характерні ознаки ангіни

Згідно з формою протікання, локалізації ураження та симптоматиці виділяють кілька різновидів даного захворювання. Незалежно від роду інфекції основним зовнішнім проявом хвороби стає поступово посилюється біль у горлі, що супроводжується різким переходом від ознобу до гіпертермії. Візуальний огляд показує збільшення і почервоніння мигдалин, у ряді випадків з утворенням специфічного нальоту або гнійничкових вогнищ.

Лікування ангіни медикаментозними засобами

До виявлення точної етіології та класифікації інфекції призначається симптоматичне лікування, спрямоване на знезараження респіраторного тракту і вимивання який виробляє гною.

{LikeAndRead}

Основними препаратами для полоскання будуть розчини хлориду натрію, фурациліну і перманганату калію. Крім цього рекомендується вживання відповідних за віком жарознижуючих засобів і анальгетиків.

Опорними препаратами для знищення інфекції є антибіотики пеніцилінового ряду, що виписуються тижневим курсом. Наявність індивідуальної гіперчутливості до подібних препаратів збільшує термін терапії і віддає пріоритет засобам із групи макролідів.

Навіть при частих рецидивах і повторюваних терапевтичних моментах не слід вирішувати, як вилікувати ангіну у дитини без звернення до фахівця. Практика показує, що тимчасове купірування симптомів не означає припинення запалення, тому всі спроби самолікування здатні лише надати захворюванню затяжну форму, що супроводжується ускладненнями.

Як вилікувати ангіну у дитини народними засобами

Відповідно з серйозністю і характером хвороби, допустимо виключно симптоматичне застосування рецептів, що відносяться до некласичної медицині. Здебільшого різні відвари з рослинної сировини використовуються в якості засобів для знезаражувальних полоскань горла чи вітамінізованих напоїв, покликаних зміцнити захисні системи організму.

За будь-яких ознаках ймовірного розвитку інфекції слід викликати фахівця. Тільки проведення лабораторних досліджень і диференціальна діагностика з виявленням етіології можуть дати точну відповідь, як вилікувати ангіну у дитини.

{/LikeAndRead}