Як швидко вилікувати гнійну ангіну

Як швидко вилікувати гнійну ангінуГнійна ангіна - захворювання стрептококової етіології, з локалізацією запального вогнища в районі мигдалин, що характеризується гострою формою протікання і має виражену сезонність.

Як показують дослідження, гострий тонзиліт (друга назва захворювання) є одним з основних приводів для тимчасової непрацездатності, тому питання, як швидко вилікувати гнійну ангіну, має першорядне значення для більшості людей.

Симптоматика гнійної ангіни

Інкубаційний період, у разі гнійної форми інфекції, триває близько 2 діб, після чого пацієнт відчуває озноб, досить швидко переходить в жар, сильні хворобливі відчуття в голові і горлі, виражену загальну слабкість. Через нетривалий час після прояву захворювання температура підвищується до критичних величин, спостерігається фебрильна лихоманка. Біль у горлі постійно посилюється і робить практично неможливим прийом їжі.

{LikeAndRead}

Як швидко вилікувати гнійну ангіну медикаментами

Перш за все, для максимальної ефективності лікування, необхідно неухильно дотримуватися постільного режиму і всі розпорядження лікуючого фахівця. Основою терапії при гнійної ангіні стають антибіотики групи пеніциліну і сульфаніламіди. В якості розчинів для полоскання рекомендується використовувати фурацилін, борну кислоту, перманганат калію, хлорид і гідрокарбонат натрію.

Симптоматичне полегшення хворобливих відчуттів досягається за допомогою препаратів, що підлягають розсмоктуванню, таких як фалімінт або фарингосепт. Для боротьби з гіпертермією і можливості приймати їжу призначаються препарати анальгетіческого спектру дії.

Нерідко найбільш дискомфортні ознаки інфекції купіруються через пару днів після початку інтенсивного терапевтичного курсу, після чого значна кількість пацієнтів вважає, що виявили метод, як швидко вилікувати гнійну ангіну і припиняє лікування. Оскільки в реальності запальний процес не завершений, вважати поліпшення стану за повне одужання категорично неприпустимо.

Будь-яке гостре інфекційне запалення вважається фахівцями досить важким захворюванням, небезпечним різноманітними ускладненнями. У зв'язку з цим не слід шукати рішення, як швидко вилікувати гнійну ангіну в некласичної медицині. У цьому випадку ймовірність важких рецидивів сильно зростає.

{/LikeAndRead}